Menstruace 10m po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wewe98
Nováček 1 příspěvek 27.09.18 20:53
Mesicky 10m po porodu

Ahoj holky chci se zeptat, mam 10m po porodu a mam nepravidelnou menstruaci uz od zacatku mam ji treba tyden a pak dva mesice nic a prijde to az treti mesic, nekdy to prijde az po dvou mesicich. Kojenim to byt nemuze protoze bohuzel nekojim. U doktorky sem byla a ta mi rekla ze do roka po porodu je to normalni, ale me se to nezda. Nemate s tim nektera zkusenosti??

Reakce:
Emuliena
Nováček 1 příspěvek 21.10.18 21:09
21m po porodu bez ms

Zdravim . Chtěla jsem se zeptat jestli se nekomu take stalo … dcera ma 21m stale kojena pres noc i obcas pres den se napije …před dvěma měsíci se dostavila první menstruace ,silná ,dlouhá…po týdnu a půl od ukončení ms se dostavila jakoby druha ale jen tri dny,slabulinka a od te doby opět nic . Chystam se koupit tehu test ale jsem si docela jistá ze těhotná nejsem . Je možné,te to bylo nějaké čištění těla a protože stále kojim tak se opět zastavila ? U prvního syna jsem ms dostala take az po odstavení kojení cca 16m. Děkuji za odpoveď ;)

podaji
Kecalka 460 příspěvků 21.10.18 22:35

Možné to určitě je. U mě to trvá také dlouho. Prvního jsem částečně kojila do 4 měs a dostala jsem to až někdy po 5 měs. Teď druhého jsem částečně kojila bohužel jen šestinedělí, malému jsou 4 měsíce a pořád nic. Zatím mě jen „splaskavaji“ prsa, pánev je už taky zúžená. A je že mě vyžloun ještě větší než před těhu. :mrgreen: :jazyk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >