čím nahradit Agnucaston?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gomex
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 27.09.18 21:47
Agnucaston - čím nahradit?

Užívám již nějakou dobu Agnucaston kvůli nepravidelné menstruaci, musím říct, že je výborný a ms mi krásně srovnává. Před týdnem jsem si chtěla vyzvednout recept a zjistila jsem, že již není na recept, ale nedá se nikde sehnat, prý ukončili výrobu :-(
Obešla jsem všechny lékárny ve městě a nic…
Neví někdo, jestli se dá sehnat na netu? Popřípadě, nevíte o něčem co by obsahovalo drmek v podobném poměru, jako Agnucaston?

Reakce:

histep
Závislačka 3657 příspěvků 27.09.18 23:08

Zkus mrknout na Mastodynon, volne prodejny, ale nevim porovnani s Agnucaston.

gomex
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 28.09.18 20:41

@histep ten jsem právě v lékárně dostala místo Agnucastonu, ale složení je jiné :-( Je tam toho drmku méně :-( no, tak musím vyzkoušet a uvidím… :think:

histep
Závislačka 3657 příspěvků 28.09.18 22:34

@gomex Jeste jsem mrkla na SUKL a vypada to, ze je vyroba jen docasne prerusena a jako nahradni lecivo uvadeji prave Mastodynon:

http://www.sukl.cz/…n/detail.php?…

gomex
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 29.09.18 11:30

@histep děkuji :hug: mě to právě v lékárnách nebyli schopní říct, jestli je to dočasné a nebo ho ruší úplně ;) Tak se sem tam poptám, když půjdu kolem a uvidím…Jsem ráda, že už není na recept, ale zklamaná, že se nedá koupit vůbec..

Adleine
Nováček 4 příspěvky 24.10.18 17:13
agnucaston

Já mám obdobnou zkušenost. Agnucaston mi výborně odstranil PMS a dokonce po třech měsících užívání jsem otěhotněla, i když předtím do mne cpali chemické hormony… A bohužel mi v srpnu došel a cyklus se mi opět rozházel, a to zcela zásadně…Od září ho sháním. Prý ho ještě mají v POlsku, ale je potřeba si ho objednat na polskou adresu a s tím mám bohužel problém…Mastodynon mi též navrhli jako variantu a též jsem ho odmítla, protože to složení bylo zcela jiné… Vyzkoušela jsem místo toho gynex, ale ten mi jen odstranil bolesti, ale defakto jsem přestala ovulovat, takže super… POkud byste náhodou narazili na obchod, kde by již byl k dostání či nějakou novou informaci ohledně dostupnosti agnucastonu , budu též velmi vděčná:-)

gomex
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 24.10.18 17:31

@Adleine já teda musím říct, že jsem si Mastodynon koupila a vybrala jsem půl lahvičky, no a s výsledkem, že mi absolutně nesednul..Teď jsem s ním měla tak bolestivou ms, jako už dlouho ne :roll: No a to nemluvím o tom, že mě z něj bolelo břicho i mimo ms..
V lékárně mi ještě poradili mensicol, mám ho zatím chvilku, tak pak napíšu, jak mi sednul :think:

gomex
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 24.10.18 20:39

http://www.lekarna-ignacia.cz/…9120931.html

Ttak jsem ho našla v téhle lékárně :-) Už mám objednaný ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >