Menstruace o 5 dní dřív

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 28.09.18 15:54
O 5 v dní dřív

Ahoj holky, dostala jsem měsíčky o 5 dní dřív. Jinak je mám pravidelně snad na hodinu. :zed: co to může být? Nebo vše ok a nemám plašit? Na gyndě jsem byla před 14 dny a vše ok.

Reakce:
P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 28.09.18 15:59

Tělo není stroj. A co to může být ti nikdo neřekne. Možná nerovnováha, stres, nemoc atd.. KDybys založila tipovací soutěž vyjde to nastejno.

PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 28.09.18 16:00

@P4ja
Ok.

Ju21na
Kecalka 225 příspěvků 28.09.18 16:07

Jé, já taky :) Ale po delší době jsem zase začala cvičit, tak to přisuzuji tomu :lol:

PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 28.09.18 16:12
@Ju21na píše:
Jé, já taky :) Ale po delší době jsem zase začala cvičit, tak to přisuzuji tomu :lol:

No já měla průjem týden, tak si myslím, že to bude tím. ????

Paola21
Závislačka 3610 příspěvků 28.09.18 16:25

Mám tenhle měsíc stejný problém, ale neřeším to, je ale pravda, že já to nikdy neměla přesně na den natož na hodinu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak jak to bylo?! 7 nejasností v případu „Jan Tuna vs. gorila“

Moderátor televize Seznam Jan Tuna (45) se před pár dny účastnil uzavřeného... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >