Pálení pochvy - gynekolog trvdí, že žádný zánět nemám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 09:06
Pálení pochvy, kultivace, samoplátce?

Už si připadám jako nějaká hysterka, co si vymýšlí nemoc, začala mě hrozně pálit pochva, u gynekologa jsem byla dvakrát a řekl mi, že na žádný zánět to opravdu nevypadá, kultivaci nabral nyní, problém je, že jí doručí do laboratoře až v pondělí, nezmizí do té doby případné bakterie? Bylo mi řečeno, že ne a stěr byl nabrán ve čtvrtek, ale nevím, zda tomu věřit. Chtěla jsem se zeptat, kam jít, kdybych chtěla udělat vše možné vyšetření a zaplatila bych si znova kultivaci a podobně. Opravdu mi nepřijde toto pálení normální. Myslela jsem, že mám stoprocentně kvasinky, bohužel mi je vyvrátili (dle oka vše v pořádku). I když kvasinky nevyjdou v kultivaci, mohu přesto aplikovat antimykotika? Už jsem fakt zoufalá, něco mi určitě je.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8851 příspěvků 33 inzerátů 29.09.18 09:34

Ne bakterie ze steru nezmizi.
Jinak paleni muzes mit z praciho prasku, avivaze, nevhodne stravy-ja treba nemuzu cokoladu. Nevhodne spodni pradlo …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 09:42

@Verun83 čokoládu jsem jíst přestala, nejvíce to pálí při styku, ten už nejde provozovat, už se s tím potýkám tři měsíce a furt to nemizí, i jsem začala přežehlovat prádlo spodní i ručníky, nevím, co dál, občasně to štípe i při močení.

Uživatel je onlineheevi
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 29.09.18 10:24

Jestli tě to pálí hlavně při sexu a po něm, co alergie na partnerovo sperma? Pokud jsi to dříve s jinými chlapy neměla, tak by mohlo být?
Ještě mě napadá, jestli nemůžeš být vevnitř po sexu odřená, třeba kvůli nedostatečnému zvlhčení, nedostatečné předehře…
Jinak myslím, že antimykotika neuškodí, boraxové globule se berou i preventivně a mně fungují nejlépe. Rozhodně bych si odpustila sex, pokud to pálí…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:37

@heevi s kondomem i bez kondomu to pálí, takže alergie padá. Dřív jsem to opravdu neměla, přišlo to před třemi měsíci. Pálí šoupání při sexu sem tam, také jsem si myslela, že budu odřená, ale gynekolog opět vyloučil. Asi mám už navždy po sexu, protože se nedá vydržet

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:44

Co laktobaciloza? S tou mám problém já a tam pálení pociťuju. Pokud si změříš Ph výtoku normálně Ph papírkem a bude pod 4 tak je to laktobaciloza, pokud bude naopak vysoké tak to můžou být kvasinky nebo jiná mrcha. A než antimykotika bych zkusila něco dezinfekčního - globule natrium tetraboricum, nebo laktobacily (i když u případné laktobacilozy by ti to zhoršily) - Gyntima.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:45
@Anonymní píše:
Co laktobaciloza? S tou mám problém já a tam pálení pociťuju. Pokud si změříš Ph výtoku normálně Ph papírkem a bude pod 4 tak je to laktobaciloza, pokud bude naopak vysoké tak to můžou být kvasinky nebo jiná mrcha. A než antimykotika bych zkusila něco dezinfekčního - globule natrium tetraboricum, nebo laktobacily (i když u případné laktobacilozy by ti to zhoršily) - Gyntima.

Ph mám také v pořádku, doufám, že ta kultivace něco odhalí, protože už jsem z toho fakt na prášky

Uživatel je onlineheevi
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 29.09.18 11:00
@Anonymní píše:
@heevi s kondomem i bez kondomu to pálí, takže alergie padá. Dřív jsem to opravdu neměla, přišlo to před třemi měsíci. Pálí šoupání při sexu sem tam, také jsem si myslela, že budu odřená, ale gynekolog opět vyloučil. Asi mám už navždy po sexu, protože se nedá vydržet

Snad ne navždy :lol: ne, omlouvám se, je mi líto, jestli je to tak urputný… u mě to byly vždycky kvasinky, když to pálilo, ale k tomu bývá i výtok…co lepek, jíš třeba hodně bílého pečiva? Mně se to po pečivu a sladkém vždycky zhoršilo, naopak hodně pomáhají kefíry a kysané mléčné výrobky…nevím, co bych poradila :nevim:

Uživatel je onlineheevi
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 29.09.18 11:02
@Anonymní píše:

Jo a ještě jsem chtěla ohledně těch kondomů, já třeba žádný nesnesu, pálí mě to právě po nich, bývají na nich lubrikanty a zvlhčovadla, nevadí ti to? Nebo latex? Pamatuju si, že když jsme zkoušeli různé značky kondomů, vždycky potom byl stejný problém a přetrvával i par dni po použití kondomů…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 11:29

@heevi také jsem myslela kvasinky, ale gynekolog okem vyloučil, tak čekám na kultivaci, kéž by tam fakt byly, tohle je za trest. S těma kondomy nemyslím si, nikdy problém nebyl, máme buď přerušovaný sex a nebo kondomy, ale vzhledem k tomu, že to pálilo i při přerušovaném i s kondomem, proto vylučuji nějakou alergii. Teď už se fakt jen modlím, ať ta kultivace něco najde, třeba tam mám zanesenou nějakou střevní bakterii, kdo ví.

karolína1995
Stálice 62 příspěvků 01.10.18 00:53

Děvčata,mam stejný problém, po použití naturgyn scarlet-bilinne kuličky jsem dostala pálení, tak jsem tento produkt vyjmula a od ta doby mám toto, udajne podle lekaru tyto kulicky by nemeli zpusobit dlouhodobe potize takze tak, prvni to zaclo palenim nekolikrat prelecena ruznyma cipky a vsim mozny a nic, po probiotikach me to pali jeste vic nakonec se z toho rozjel akutni zanet mocaku coz dost trpim a tak mi dali antibiotika krery ulevilo od krve v moci a trochu paleni ale pocituju madale paleni v oblasti dole snad uz nevim poradne kde vsude spis u mocovy trubice, pri sexu neprijemny nic nepomaha piju dost a lekari uz neci jsem bezradna nema stim nekdo zkusenost? Mam to treti mesic pri ms to nepali , obcas pres den klid a pak zase bum a hruza posledni 3 dny me jeste boli vajecniky tak nevim co se dal pridava:( je to hrozny mit takovy problemy slovek uz je uz unaveny a zoufaly, takze vsem drzim palce a prosim o zkusenosti a rady !! 8)

Pajule25
Kecalka 190 příspěvků 01.10.18 06:11

Mě napadlo že můžou být i Chlamydie…na ty tě testoval?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 07:43

@Pajule25 problém byl i hrozný nabrat kultivaci, trochu mám strach, aby výsledky neovlivnilo to, že vlastně stěr můj dali do laborky až dneska, prostě ve čtvrtek to nestihli, tak snad tam ty bakterie případné zůstanou. Přece jen jsou to 4 dny, co to tam leželo. Chlamydie určitě mít nebudu, nejsem promiskuitní a partner taky ne a převážně používáme kondom. Spíš to vidím neustále na ty kvasinky, ale ty prý nemám. Už jsem bezradná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 11:47
Jak to dopadlo?

Ahojte zeny, smim se zeptat, jak to dopadlo s tou kultivaci, pripadne jestli se podarilo problem vyresit? Bohuzel resim neco podobneho. :(
Jeste jsem nasla dve praskliny ve sliznici mezi stydkymi pysky.

Kykyka
Povídálka 49 příspěvků 09.10.18 17:20

Pozdě, ale přece. Mě „to“ palilo jako malou. Hnali mě na různá vyšetření, vše v pořádku. Absolvovala jsem x koupelí a trpěla v noci jako zvíře. Až v 17 mi přišli na to, že je to od močových cest… Dojdi si schválně na urologii.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >