Už jsem zoufalá-menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 13:03
Už jsem zoufalá-menstruace

Ahojky vsem, ve zkratce - nemate nekdo nejake tipy rady na vyvolani menstruace? Ve zkratce- ma zpozdeni uz 21 dni, jsem 11 den po vyvolavaci injekci, doktorka ki rekla ze mam zvetsenou sliznici a gravitest negativni (delan pred tydnem). Potrebuji uz tu menstrauci dostat a jsem z toho zoufala. Nemate nejaky tipy? Moc dekuju

Reakce:
Uživatel je onlineMrs.bloud
Kecalka 193 příspěvků 30.09.18 13:28
@Anonymní píše:
Ahojky vsem, ve zkratce - nemate nekdo nejake tipy rady na vyvolani menstruace? Ve zkratce- ma zpozdeni uz 21 dni, jsem 11 den po vyvolavaci injekci, doktorka ki rekla ze mam zvetsenou sliznici a gravitest negativni (delan pred tydnem). Potrebuji uz tu menstrauci dostat a jsem z toho zoufala. Nemate nejaky tipy? Moc dekuju

Nasad gynex, ale sla bych zase k doktorce taky.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 30.09.18 14:53

A na co ji tak nutně potřebuješ ?Může klidně i jednou vynechat a přijde normálně v dalším termínu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 15:26

@alun-ka ja ani nevim, proste abych vedela, ze je vse v poradku. Chci si take potvrdit, ze nejsem tehotna -
pouzivame ochranu a test negativni, ale stejne mam divny pocit.
Ms muze vynechat?

alun-ka
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 30.09.18 15:31

Jasně,že může,proč by ne,někomu se to stává,občas pochopitelně ne často,cyklus může rozhodit leccos.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 15:32

@alun-ka ale tim, ze jsem po vyvolavacce, jsem myslela, ze to dostanu :/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 16:20
@Anonymní píše:
Ahojky vsem, ve zkratce - nemate nekdo nejake tipy rady na vyvolani menstruace? Ve zkratce- ma zpozdeni uz 21 dni, jsem 11 den po vyvolavaci injekci, doktorka ki rekla ze mam zvetsenou sliznici a gravitest negativni (delan pred tydnem). Potrebuji uz tu menstrauci dostat a jsem z toho zoufala. Nemate nejaky tipy? Moc dekuju

Tak jestli nespinis tak asi noc, me to dr.resil kdyz jsem spinila a ms porad nic a sliznice narustala hodne..sla jsem na hysterokopii?s ky­retazi..

Bubla_Bučková
Závislačka 4139 příspěvků 30.09.18 16:52

Kontryhel, gynex, hormonální antikoncepce… :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >