dobrý gynekolog Brno - pomoc s otěhotněním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bajam
Kecalka 143 příspěvků 01.10.18 22:29
Gynekolog Brno-otehotneni

Poradite prosim dobryho gynekologa v Brne? Chci k nekomu kdo mi dokaze vyresit akutni problemy (opakujici se zanety, pco vajecniku) a nasledne pomoci s otehotnenim. Zaroven bude ochotny s lidskym pristupem a nebude ho otravovat me zkontrolovat zda se zanet prelecil, nebo me nezapmene rict ze mam pco vajecniku…diky moc za rady a nazory

Reakce:
hankacd
Kecalka 199 příspěvků 01.10.18 23:42

Ahoj, já chodím k MUDr. Janě Vaculíkové do Kohoutovic a jsem s ní moc spokojená. Neřešila jsem tedy to, co ty, ale v jiných věcech s ní nikdy nebyl problém se na všem domluvit, ptát se apod. Dříve jsem chodila k Dr. Sládkovi na Zámečnickou a už nikdy více.

Ahojluci
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 02.10.18 08:08

@bajam Ahoj, uz nekolik let chodim na Hlinky na kliniku Reprofit. Zabyvaji se lecbou neplodnosti. Ja jsem s tim nikdy problem nemela a octla jsem se tam spis nahodou, kdyz mi kamaradka doporucila dr Pospisilovou. Odesla jsem tehdy od starsiho arogantniho doktora, ktery mi vzdy daval najevo, ze v cekarne je spousta dalsich pacientek a ze nema jen me. Tohle se s prechodem do Reprofitu zmenilo, vsichni (vcetne sester) byli vzdy mili a vstricni. Zakladaji si na profesionalnim chovani a aby se tam zeny citily dobre. Z doktoru, se kterymi jsem se tam setkala, bych krome sve doktorky doporucila dr. Kozumplika.
Myslim, ze pro tvoje problemy a pozadavky by to tam mohlo byt idealni :palec:

zewu1
Nováček 2 příspěvky 06.11.18 10:09

@Ahojluci Nějak jsem nevěděla, že tam jde chodit i na „normální“ gyndu i když zrovna neplánuju mimi? Mohla bych tě poprosit o kontakt? Nějak se v těch jejich stránkách ztrácím. :oops: Díky!

Ahojluci
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 06.11.18 10:54

@zewu1 Jasne, tady je telefon: +420 543 516 036
Nevim, jestli berou nove pacientky, ale snad ano. A jak jsem psala, je tam i normalni gynekologie. Zacala jsem tam chodit po dvou detech, s neplodnosti jsem se nelecila a dalsi mimi tehdy neplanovala… :)

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1434 příspěvků 07.11.18 14:12

Ahojky,

já 10 let chodila do Sanatoria Helios na Štefánikove v Brně. Veliká spokojenost :) Prvně k paní doktorce Pivovarníkové a potom k panu doktorovi Fischerovi - pana doktora opravdu velmi doporučuji.

Kdybych se nepřestěhovala do jiného města, tak tam chodím dál :)

zewu1
Nováček 2 příspěvky 07.11.18 14:36

@majdulacek Tam bohužel neberou :(

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1434 příspěvků 07.11.18 14:45

@zewu1 8o aha.. tak to je nějaká novinka, asi plná kapacita..

Váš příspěvek
Reklama