Reklama

dobrý gynekolog Brno - pomoc s otěhotněním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bajam
Kecalka 140 příspěvků 01.10.18 22:29
Gynekolog Brno-otehotneni

Poradite prosim dobryho gynekologa v Brne? Chci k nekomu kdo mi dokaze vyresit akutni problemy (opakujici se zanety, pco vajecniku) a nasledne pomoci s otehotnenim. Zaroven bude ochotny s lidskym pristupem a nebude ho otravovat me zkontrolovat zda se zanet prelecil, nebo me nezapmene rict ze mam pco vajecniku…diky moc za rady a nazory

Reklama

Reakce:

hankacd
Kecalka 165 příspěvků 01.10.18 23:42

Ahoj, já chodím k MUDr. Janě Vaculíkové do Kohoutovic a jsem s ní moc spokojená. Neřešila jsem tedy to, co ty, ale v jiných věcech s ní nikdy nebyl problém se na všem domluvit, ptát se apod. Dříve jsem chodila k Dr. Sládkovi na Zámečnickou a už nikdy více.

Ahojluci
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 02.10.18 08:08

@bajam Ahoj, uz nekolik let chodim na Hlinky na kliniku Reprofit. Zabyvaji se lecbou neplodnosti. Ja jsem s tim nikdy problem nemela a octla jsem se tam spis nahodou, kdyz mi kamaradka doporucila dr Pospisilovou. Odesla jsem tehdy od starsiho arogantniho doktora, ktery mi vzdy daval najevo, ze v cekarne je spousta dalsich pacientek a ze nema jen me. Tohle se s prechodem do Reprofitu zmenilo, vsichni (vcetne sester) byli vzdy mili a vstricni. Zakladaji si na profesionalnim chovani a aby se tam zeny citily dobre. Z doktoru, se kterymi jsem se tam setkala, bych krome sve doktorky doporucila dr. Kozumplika.
Myslim, ze pro tvoje problemy a pozadavky by to tam mohlo byt idealni :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >