dobrý gynekolog Brno - pomoc s otěhotněním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bajam
Kecalka 143 příspěvků 01.10.18 22:29
Gynekolog Brno-otehotneni

Poradite prosim dobryho gynekologa v Brne? Chci k nekomu kdo mi dokaze vyresit akutni problemy (opakujici se zanety, pco vajecniku) a nasledne pomoci s otehotnenim. Zaroven bude ochotny s lidskym pristupem a nebude ho otravovat me zkontrolovat zda se zanet prelecil, nebo me nezapmene rict ze mam pco vajecniku…diky moc za rady a nazory

Reakce:
hankacd
Kecalka 166 příspěvků 01.10.18 23:42

Ahoj, já chodím k MUDr. Janě Vaculíkové do Kohoutovic a jsem s ní moc spokojená. Neřešila jsem tedy to, co ty, ale v jiných věcech s ní nikdy nebyl problém se na všem domluvit, ptát se apod. Dříve jsem chodila k Dr. Sládkovi na Zámečnickou a už nikdy více.

Ahojluci
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 02.10.18 08:08

@bajam Ahoj, uz nekolik let chodim na Hlinky na kliniku Reprofit. Zabyvaji se lecbou neplodnosti. Ja jsem s tim nikdy problem nemela a octla jsem se tam spis nahodou, kdyz mi kamaradka doporucila dr Pospisilovou. Odesla jsem tehdy od starsiho arogantniho doktora, ktery mi vzdy daval najevo, ze v cekarne je spousta dalsich pacientek a ze nema jen me. Tohle se s prechodem do Reprofitu zmenilo, vsichni (vcetne sester) byli vzdy mili a vstricni. Zakladaji si na profesionalnim chovani a aby se tam zeny citily dobre. Z doktoru, se kterymi jsem se tam setkala, bych krome sve doktorky doporucila dr. Kozumplika.
Myslim, ze pro tvoje problemy a pozadavky by to tam mohlo byt idealni :palec:

zewu1
Nováček 2 příspěvky 06.11.18 10:09

@Ahojluci Nějak jsem nevěděla, že tam jde chodit i na „normální“ gyndu i když zrovna neplánuju mimi? Mohla bych tě poprosit o kontakt? Nějak se v těch jejich stránkách ztrácím. :oops: Díky!

Ahojluci
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 06.11.18 10:54

@zewu1 Jasne, tady je telefon: +420 543 516 036
Nevim, jestli berou nove pacientky, ale snad ano. A jak jsem psala, je tam i normalni gynekologie. Zacala jsem tam chodit po dvou detech, s neplodnosti jsem se nelecila a dalsi mimi tehdy neplanovala… :)

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 07.11.18 14:12

Ahojky,

já 10 let chodila do Sanatoria Helios na Štefánikove v Brně. Veliká spokojenost :) Prvně k paní doktorce Pivovarníkové a potom k panu doktorovi Fischerovi - pana doktora opravdu velmi doporučuji.

Kdybych se nepřestěhovala do jiného města, tak tam chodím dál :)

zewu1
Nováček 2 příspěvky 07.11.18 14:36

@majdulacek Tam bohužel neberou :(

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 07.11.18 14:45

@zewu1 8o aha.. tak to je nějaká novinka, asi plná kapacita..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >