Menstruace na dvakrát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 20:11
Menstruace na dvakrát

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jen na názor nebo vaše zkušenosti ohledně menstruace.
Nějakou dobu, asi poslední 4 roky, možná déle, se mi stává, že se mi menstruace dělí jakoby na 2×.
Dříve jsem to tak také měla, ale například byla první den silnější a měla jsem bolesti, 3.den slabší a 4. den zase silnější, ale nic už nebolelo.
Nyní se to ale postupně nějak vystupňovalo, že pravidelně 3. den menstruace nemenstruuji, pouze lehce někdy špiním a 4. den od rána zase bolesti a pak přichází zase silné krvácení jako 1. den menstruace. A 6. den menstruace je konec.

Jinak žádný problémy nemám a menstruaci mívám pravidelně, zdravotně jsem v pořádku, HA neberu a ve stresu nejsem. Jenom mě to překvapuje, že jí mám takhle v podstatě na 2× po 3 dnech a nikde jsem o tom nic nenašla :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Kelišová 6616 příspěvků 01.10.18 20:22

A jak by sis to představovala, aby to pro tebe nebylo překvapující ?? Nějak nechápu. Máš MS pravidelnou, stejně dlouhou..co ještě víc chtít ??

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 4 inzeráty 01.10.18 21:01

Obcas to tak take mam,ale ja to mam treba tri dny,pak jeden den nic a pak jeste dva dny :nevim: nejak to neresim ;)
@P4ja to je tedy komentar :roll:

P4ja
Kelišová 6616 příspěvků 01.10.18 21:02
@Twixinka píše:
Obcas to tak take mam,ale ja to mam treba tri dny,pak jeden den nic a pak jeste dva dny :nevim: nejak to neresim ;)
@P4ja to je tedy komentar :roll:

Tak, a co na to říct. MS je pravidelná a stejně dlouhá, kdyby nebyla pravidelná, tak to asi zakladatelka napíš. Co ještě po svém těle chtít víc?? J

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 4 inzeráty 01.10.18 21:06

@P4ja tak asi zakladatelka jeste neslysela o tom, ze by ji mel nekdo tak jako ona a tedy se chtela ujistit, ze je vse v poradku :nevim: tvuj komentar mi prijde jako kdybys tim chtela rict, ze je zakladatelka uplne blba :nevim:

Esucrab
Povídálka 19 příspěvků 01.10.18 21:10

@Twixinka

Jsem ráda, že nejsem sama. Je to celkem i zákeřné. Podvědomě si člověk říká, že už to má za sebou a kdyby s tím nepočítal, že to přijde a ve velkém, je průšvih :lol:

@P4ja má asi PMS, chtěla si rýpnout :roll:

Esucrab
Povídálka 19 příspěvků 01.10.18 21:17

@Twixinka Kdyby to bylo slabší a silnější, je to ok. Jde mi hlavně i o ty bolesti, které jsem dříve neměla. Prostě jako když to přijde dvakrát za sebou. Ale jestli je to takhle ok, pak můžu být v klidu.

Teda pokud se to nebude zhoršovat a nebudu mít tři dny menstruaci, pak nic a další týden 3 dny zbytek :lol:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 4 inzeráty 01.10.18 21:24

@Esucrab snad ne :lol: me se bolesti pri MS a pri ovulaci objevily az po porodu :nevim: kdyby neco,tak se zeptej na gynde,az pujdes na prohlikdu :kytka:

Esucrab
Povídálka 19 příspěvků 01.10.18 21:29

@Twixinka, to se zeptám raději. Mám cysty na štítné žláze a doktorka říkala, že bych mohla mít sklony k cystám na vaječníkách,.. Ale při klasické prohlídce by se na to stejně nepřišlo :nevim:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 4 inzeráty 01.10.18 21:32

@Esucrab aha,aha .. znama ma cysty a ona mi rikala,ze kdyz ji praskne,tak krvaci hodne silne a treba jen dva dny a vetsinou uplne mimo cyklus :nevim: ale pro klid se doktorky zeptej ;)

Esucrab
Povídálka 19 příspěvků 01.10.18 21:35

@Twixinka to se mi ještě, naštěstí, nestalo. Jednou po operaci se mi posunula o 2 týdny dříve a zároveň se mi po těch 2 týdnech dostavila další. To jsem ale přisuzovala narkóze :?

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 4 inzeráty 01.10.18 21:36

@Esucrab jj,narkoza ne previt :zed:

P4ja
Kelišová 6616 příspěvků 01.10.18 21:46
@Twixinka píše:
@P4ja tak asi zakladatelka jeste neslysela o tom, ze by ji mel nekdo tak jako ona a tedy se chtela ujistit, ze je vse v poradku :nevim: tvuj komentar mi prijde jako kdybys tim chtela rict, ze je zakladatelka uplne blba :nevim:

Tak přijde mně už opravdu moc řešit i průběh MS, pokud je 4 roky víceméně stejný. Tělo není stroj a hladiny hormonů se určitě časem můžou měnit.

@Esucrab PMS nemám, cvičím hormonální jógu a ta tyhle věci včetně nepravidelné a bolestivé MS dost dobře eliminuje… doporučuji vyzkoušet :kytka:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 4 inzeráty 01.10.18 21:56

@P4ja resi se tu fakt kraviny a Tobe prijde moc resit prubeh MS? :zed: ja nevim,ale tohle tema mi prijde normalni narozdil od tematu,ze treba holka jede na dovolenou a neumi si zavest tampon a pta se co ma delat :nevim:

P4ja
Kelišová 6616 příspěvků 01.10.18 22:04
@Twixinka píše:
@P4ja resi se tu fakt kraviny a Tobe prijde moc resit prubeh MS? :zed: ja nevim,ale tohle tema mi prijde normalni narozdil od tematu,ze treba holka jede na dovolenou a neumi si zavest tampon a pta se co ma delat :nevim:

A pak se tady taky řeší takové věci, kdy MS není vůbec nebo je nepravidelná. Vyvolávací injekce, neplodnost atd. Za mě je podstatné, že MS chodí dlouhodobě pravidelně a má podobné trvání, alespoň to vždycky říkali gyndari, které jsem měla. O tom, že bych měla řešit jak vypadá ten a ten den nic neříkali. Vždycky řešili jen nějaké výkyvy. Tak si vyber :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >