Špinění před hysteroskopii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 06:02
Špinění před hysteroskopii

Ahoj, chtěla bych se jen zeptat. Zítra mám jít na ambulantní hysteroskopii. Doktor mi dal děl. čípky na 3dny před zákrokem abych se vyčistila. 22.9. jsem dostala menzes který trval 5dni a pak sem začala špinit. Tak teď nevím jestli tam v tohle případě můžu normálně přijít nebo ne? Odchází ze mě ty čípky + malé tmavé cucky. Nemáte s tím někdo prosím zkušenost? Děkuji

Reakce:
stinga
Závislačka 4421 příspěvků 3 inzeráty 01.10.18 06:45

zkušenost nemám, ale když jsi dostala čípky na vyčištění a čistíš se, tak je to dobře, ne?

lilith1
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 01.10.18 07:22
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se jen zeptat. Zítra mám jít na ambulantní hysteroskopii. Doktor mi dal děl. čípky na 3dny před zákrokem abych se vyčistila. 22.9. jsem dostala menzes který trval 5dni a pak sem začala špinit. Tak teď nevím jestli tam v tohle případě můžu normálně přijít nebo ne? Odchází ze mě ty čípky + malé tmavé cucky. Nemáte s tím někdo prosím zkušenost? Děkuji

Me daval dr.nejake vagin. tablety na pripadny zanet atd.s cim ze, si je pred zakrokem ten vecer uz nemam brat, jsou zlute prave proto aby to tam bylo ciste :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >