Špinění před hysteroskopii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 06:02
Špinění před hysteroskopii

Ahoj, chtěla bych se jen zeptat. Zítra mám jít na ambulantní hysteroskopii. Doktor mi dal děl. čípky na 3dny před zákrokem abych se vyčistila. 22.9. jsem dostala menzes který trval 5dni a pak sem začala špinit. Tak teď nevím jestli tam v tohle případě můžu normálně přijít nebo ne? Odchází ze mě ty čípky + malé tmavé cucky. Nemáte s tím někdo prosím zkušenost? Děkuji

Reakce:
stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 01.10.18 06:45

zkušenost nemám, ale když jsi dostala čípky na vyčištění a čistíš se, tak je to dobře, ne?

lilith1
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 01.10.18 07:22
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se jen zeptat. Zítra mám jít na ambulantní hysteroskopii. Doktor mi dal děl. čípky na 3dny před zákrokem abych se vyčistila. 22.9. jsem dostala menzes který trval 5dni a pak sem začala špinit. Tak teď nevím jestli tam v tohle případě můžu normálně přijít nebo ne? Odchází ze mě ty čípky + malé tmavé cucky. Nemáte s tím někdo prosím zkušenost? Děkuji

Me daval dr.nejake vagin. tablety na pripadny zanet atd.s cim ze, si je pred zakrokem ten vecer uz nemam brat, jsou zlute prave proto aby to tam bylo ciste :nevim:

Katka142010
Nováček 1 příspěvek 06.01.19 19:06

Dobrý den chci se zeptat jak jste psala ze Krvacite před hysteroskopii jestli vás nakonec na to vyšetření vzaly? Mam úplně stejný problem zítra mám jít na hysteroskopii a dnes jsem začala kvracet tak nevím co mám dělat :,( a to jsem čekala měsíc na objednání může někdo napsat svou zkušenost? Děkuji

Váš příspěvek
Reklama