Reklama

Špinění před hysteroskopii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 06:02
Špinění před hysteroskopii

Ahoj, chtěla bych se jen zeptat. Zítra mám jít na ambulantní hysteroskopii. Doktor mi dal děl. čípky na 3dny před zákrokem abych se vyčistila. 22.9. jsem dostala menzes který trval 5dni a pak sem začala špinit. Tak teď nevím jestli tam v tohle případě můžu normálně přijít nebo ne? Odchází ze mě ty čípky + malé tmavé cucky. Nemáte s tím někdo prosím zkušenost? Děkuji

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3735 příspěvků 7 inzerátů 01.10.18 06:45

zkušenost nemám, ale když jsi dostala čípky na vyčištění a čistíš se, tak je to dobře, ne?

lilith1
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 01.10.18 07:22
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se jen zeptat. Zítra mám jít na ambulantní hysteroskopii. Doktor mi dal děl. čípky na 3dny před zákrokem abych se vyčistila. 22.9. jsem dostala menzes který trval 5dni a pak sem začala špinit. Tak teď nevím jestli tam v tohle případě můžu normálně přijít nebo ne? Odchází ze mě ty čípky + malé tmavé cucky. Nemáte s tím někdo prosím zkušenost? Děkuji

Me daval dr.nejake vagin. tablety na pripadny zanet atd.s cim ze, si je pred zakrokem ten vecer uz nemam brat, jsou zlute prave proto aby to tam bylo ciste :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >