Viróza a spoždění MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 10:09
Viróza a spoždění MS

Nemate s tím nekterá zkusenost? Pred týdnem jsem prodelala virózu, mela jsem rýmu, byla jsem unavenější. Mela jsem to dostat uz pred devíti dny, místo toho jsem pred tydnem asi tři dny špinila a od té doby nic :? :think: může to být z toho? :roll: 8o při sexu jsme si s manželem dali vzdy pozor, nikdy se do mě neudelá a má vždy ochranu.? 8o 8o

Reakce:
Uživatel je onlineskorotehotna
Kecalka 325 příspěvků 02.10.18 10:14

Muže to být virozou. Pokud používáte kondom celou dobu sexu, tak těhotná nejspíš nebudeš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 18:28

ještě někdo, kdo měl podobný průběh? :? :? :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 09:36

Tak test je negativni, ale ms stále nikde. Už je to 10 dní :,( :? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >