Jít na gyndu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 09:22
Jít na gyndu ?

Ahoj, ráda bych znala váš názor, chci si dnes zajít na gyndu, ale nevím jestli tam ne mě nebudou koukat jako proč tam vůbec chodím :D Moje situace je asi taková, že beru přes půl roku HA, když nepočítám ten první mesíc, dva, tak mi menstruace vždy přijde čtvrtý den pauzy, pravidelně. Tenhle měsíc jsem asi týden před dobráním platíčka začala lehce špinit a začalo svědění, moje doktorka je tam jen 1× týdně, takže jsem si říkala, že počkám než tam bude a objednám se, že to bude nějakej zánět. No, ze špinění je teď už spíš týden slabá menstruace, ale normalně bych jí měla dostat až pozítří. Jsem teda na dnešek objednaná s tím, že tam vlastně půjdu se svěděním a slabou ms…tak nevím zda jít, či týden počkat… díky za názory :kytka:

Reakce:
7.straka
Kecalka 167 příspěvků 04.10.18 09:23

Jít

stinga
Závislačka 4425 příspěvků 3 inzeráty 04.10.18 09:25

tak svědění normální není a možná ti HA nesedí, když přesto byť slabě krvácíš

Russet
Extra třída :D 12205 příspěvků 04.10.18 09:40
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych znala váš názor, chci si dnes zajít na gyndu, ale nevím jestli tam ne mě nebudou koukat jako proč tam vůbec chodím :D Moje situace je asi taková, že beru přes půl roku HA, když nepočítám ten první mesíc, dva, tak mi menstruace vždy přijde čtvrtý den pauzy, pravidelně. Tenhle měsíc jsem asi týden před dobráním platíčka začala lehce špinit a začalo svědění, moje doktorka je tam jen 1× týdně, takže jsem si říkala, že počkám než tam bude a objednám se, že to bude nějakej zánět. No, ze špinění je teď už spíš týden slabá menstruace, ale normalně bych jí měla dostat až pozítří. Jsem teda na dnešek objednaná s tím, že tam vlastně půjdu se svěděním a slabou ms…tak nevím zda jít, či týden počkat… díky za názory :kytka:

Myslim, že se divně koukají spíš na takové, co potíže mají a nejdou tam klidně léta. Určitě nic nezkazíš, když tam půjdeš.

P4ja
Kelišová 6618 příspěvků 04.10.18 10:16

No MS nemáš jen krvácení z vysazení. Většině se krvácení dostaví pravidelně, ale opravdu se nedá hrát na nějaký cyklus, protože to cyklus vlastně není. U tebe je možné, že ti HA nesedla, a proto špiníš dřív. Klidně se to může stát i po delším užívání. A svědění bych možná řekla,že to spíš bude nějaká infekce nebo tak. Ae určitě zajdi a uvidíš.

Popokatepetla
Závislačka 3189 příspěvků 04.10.18 10:22

ano jít

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >