Reklama

Jít na gyndu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 09:22
Jít na gyndu ?

Ahoj, ráda bych znala váš názor, chci si dnes zajít na gyndu, ale nevím jestli tam ne mě nebudou koukat jako proč tam vůbec chodím :D Moje situace je asi taková, že beru přes půl roku HA, když nepočítám ten první mesíc, dva, tak mi menstruace vždy přijde čtvrtý den pauzy, pravidelně. Tenhle měsíc jsem asi týden před dobráním platíčka začala lehce špinit a začalo svědění, moje doktorka je tam jen 1× týdně, takže jsem si říkala, že počkám než tam bude a objednám se, že to bude nějakej zánět. No, ze špinění je teď už spíš týden slabá menstruace, ale normalně bych jí měla dostat až pozítří. Jsem teda na dnešek objednaná s tím, že tam vlastně půjdu se svěděním a slabou ms…tak nevím zda jít, či týden počkat… díky za názory :kytka:

Reklama

Reakce:

7.straka
Stálice 53 příspěvků 04.10.18 09:23

Jít

stinga
Závislačka 3745 příspěvků 7 inzerátů 04.10.18 09:25

tak svědění normální není a možná ti HA nesedí, když přesto byť slabě krvácíš

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 04.10.18 09:40
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych znala váš názor, chci si dnes zajít na gyndu, ale nevím jestli tam ne mě nebudou koukat jako proč tam vůbec chodím :D Moje situace je asi taková, že beru přes půl roku HA, když nepočítám ten první mesíc, dva, tak mi menstruace vždy přijde čtvrtý den pauzy, pravidelně. Tenhle měsíc jsem asi týden před dobráním platíčka začala lehce špinit a začalo svědění, moje doktorka je tam jen 1× týdně, takže jsem si říkala, že počkám než tam bude a objednám se, že to bude nějakej zánět. No, ze špinění je teď už spíš týden slabá menstruace, ale normalně bych jí měla dostat až pozítří. Jsem teda na dnešek objednaná s tím, že tam vlastně půjdu se svěděním a slabou ms…tak nevím zda jít, či týden počkat… díky za názory :kytka:

Myslim, že se divně koukají spíš na takové, co potíže mají a nejdou tam klidně léta. Určitě nic nezkazíš, když tam půjdeš.

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 04.10.18 10:16

No MS nemáš jen krvácení z vysazení. Většině se krvácení dostaví pravidelně, ale opravdu se nedá hrát na nějaký cyklus, protože to cyklus vlastně není. U tebe je možné, že ti HA nesedla, a proto špiníš dřív. Klidně se to může stát i po delším užívání. A svědění bych možná řekla,že to spíš bude nějaká infekce nebo tak. Ae určitě zajdi a uvidíš.

Popokatepetla
Závislačka 3079 příspěvků 04.10.18 10:22

ano jít

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >