Reklama

Výběžek v pochvě?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 18:26
Výbežek v pochvě??

Dobrý den. Už po druhé sem dávám tuto diskuzi, protože při té první jsem to popsala blbě. Už asi před 2 týdny jsem si nahmátla takový to výstupek (viz. nepovedý obrázek) Je to poměrně velký a dotknu se toho už po 2 cm.
Je mi 15, ale bojím se, že to může být rakovina, nebo tak něco

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 05.10.18 18:29

To chce foto, z té kresby prosím tě nikdo nic nevyčte…

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 121 příspěvků 05.10.18 18:36

@Božislava já obrázek chápu, ale netuším co by to mohlo být.

Anonymní - chtělo by to zajít na gyndu ať se na to podívá lékař.

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 05.10.18 18:43

:kytka: Rozhodně zajít na gyndu a máš hned jasno :kytka: a neboj se :kytka:

Pennya
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 6 inzerátů 05.10.18 19:12

pokud je to to co tam tak volně je ve vzduchu (to šišatý s čárkou),, řekla bych že to je čípek :-D ..ta děloha co tam máš nakreslenou nemá jen tak volně díru..ten čípek se během cyklu mění, jednou je dlouhý lehce nahmatatelný, podruhé krátký.. Ale jinak si zajdi na gyndu :)

ps: jestli víš co a kde je čípek, tak se omlouvám ale z té kresby to na mě tak působí:)

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 05.10.18 19:41

pokud je to na stěně kousek za začátkem a je to takové zvrásněné, tak je to G bod. POkud je to v hloubce a uprostřed, tak čípek.

Jinak pro to aby sis byla úplně jistá, že je všechno v pořádku, tak si zajdi na gynekologickou prohlídku.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 6 inzerátů 05.10.18 19:45

@Ou týjo vědci se pokouší zjistit kde se G bod nachází už roky a ono je to tady :-D pověz jim to třeba dostaneš procenta z výzkumu :-D

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 05.10.18 19:48
@Pennya píše:
@Ou týjo vědci se pokouší zjistit kde se G bod nachází už roky a ono je to tady :-D pověz jim to třeba dostaneš procenta z výzkumu :-D
:lol: prý G bod

Bábrdl
Generální žvanilka 21173 příspěvků 05.10.18 19:59
@Ou píše:
pokud je to na stěně kousek za začátkem a je to takové zvrásněné, tak je to G bod.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Promiň, ale ty se vrať raději k citování příruček populární psychologie.

Bábrdl
Generální žvanilka 21173 příspěvků 05.10.18 20:02
@Anonymní píše:
Dobrý den. Už po druhé sem dávám tuto diskuzi, protože při té první jsem to popsala blbě. Už asi před 2 týdny jsem si nahmátla takový to výstupek (viz. nepovedý obrázek) Je to poměrně velký a dotknu se toho už po 2 cm.
Je mi 15, ale bojím se, že to může být rakovina, nebo tak něco

To je nejspíš čípek
Ale na gyndu jdi.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 05.10.18 20:08

Už v tý minulý diskuzi ti všechny radily, aby sis zašla na gynekologii. Tím, že to podle tebe líp popíšeš, se nic nezmění. Je to asi čípek, ale než zakládat sto plus jednu diskuzi a strachovat se, není lepší přetrpět tu obavu z neznámého a fakt si za tím doktorem dojít? Řekni mamce, udělá ti doprovod.

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 05.10.18 21:26

Pravdepodobne cipek, neboj se

Janli
Kelišová 5688 příspěvků 9 inzerátů 05.10.18 23:03

Čípek na stěně pochvy :mrgreen: . Dámy zopakujte si anatomii. Já mám v tomto místě cystu, která tam vznikla po zánětu. V každém případě si zajdi na gynekologii a nech se vyšetřit. Každý nezvyklý útvar by měl vyšetřit lékař. A neboj, rakovina pochvy je velmi vzácná a je to spíše záležitostí starších žen než náctiletých.

Heivka
Závislačka 3110 příspěvků 05.10.18 23:37

Pokud je to směrem k zádům, můžete nahmatat obsah tlustého střeva, stačí aby byly trochu povolené svaly pánevního dna.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 6 inzerátů 05.10.18 23:42

@Janli noo tak on ten obrázek není nic moc že, ona taky vyloženě něříká že je to na stěně. My víme kde je čípek, ona to možná neví, a poslepu se to špatně kreslí že :-D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >