Reklama

Změna cyklu po 40. roce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 17:37
změna cyklu po 40. roce?

Třeba máte zkušenost…bude mi 43 let a začíná mě zlobit cyklus…poslední dobou menzes po 23. dnech…tento měsíc slabé krvácení uprostřed cyklu / poprvé v životě)…dnes jsem 33. den cyklu a ms nikde…břicho mě bolí již kolikátý den…ale pořád nic…těhotná být nemůžu…

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 41243 příspěvků 07.10.18 17:46

Klidne drivejsi přechod :nevim:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42689 příspěvků 07.10.18 17:56

Mně tohle začalo někdy kolem 37. roku, cykly 14-40 (celoživotně bez výjimky pravidelně kolem 3 týdnů). Doktorka vyšetřila, jinak vše shledala OK, takže i vzhledem k osobní a rodinné anamnéze zkonstatovala, že takhle se opravdu počínající přechod může projevovat. A pokud nemám jiné potíže a nechci to řešit hormonálně, necháme to plynout a uvidíme. Vždy pár cyklů zahaprovalo, pár bylo OK… paradoxně jsem asi rok poté velmi nečekaně otěhotněla. Určitě bych to řešila s lékařem, zda není příčina někde jinde, ale jo, počínající přechod to být může.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2467 příspěvků 07.10.18 18:07

Rekla bych ze to bude zacatek prechodu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 18:16

Mamka to začala mít nepravidelně kolem 46. roku. V květnu jí bylo 48 a už rok to nemá, jen občas v termínu zašpiní. Takže to přechod být může.

reny14
Ukecaná baba ;) 2401 příspěvků 07.10.18 19:11

Jo po 40 asi celkem normální. Mě to začlo blbnout teď v 41. Vždy cyklus 26-28dni. Teďka běžně po 24dnech.

jopo
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 08.10.18 20:26

To je přesně téma pro mě. Jak mávnutím proutku přesně od 40 to stojí za *****. Mám snad i deprese a cyklus 40 dní a to po celou dobu jak hodinky po 29 dnech a neznala jsem nepravidelnost. Břicho mě bolí žaludek závratě. Super.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >