Silná bolest podbřišku a krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 18:34
Silná bolest podbřišku a krvácení

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Přibližně před třema týdnama jsem měla opožděnou menstruaci, ale trvala 7 dní jako vždy, ale myslím si že byla opožděná kvůli zkouškám z autoškoly a to jsem opravdu byla v nervech.. Teď týden v neděli jsem z ničeho nic začala krvácet a v pondělí jsem začala mít opravdu silné bolesti na levé straně podbřišku, ta bolest šla až do třísel a i ke kolenům a někdy to nešlo vydržet že jsem se z te bolesti i rozbrečela. V noci jsem nemohla spát do 7mi ráno a jen se prevalovala a modlila se ať to prestane. Ty nejsilnější bolesti jsem měla jen v noci. Ve čtvrtek jsem šla na gynekologii, doktor mi udělal ultrazvuk, těhotná nejsem a prý že se mi jen vaječník zbláznil a dal mi recept na prášky - Norethisteron Zentiva. Krvácení mi přestalo 3 dny po užívání jak pan doktor říkal. Ale ty bolesti mám furt… Ještě k tomu mě pálí při čůrání, v minulosti jsem měla na stydlý močák.
Antikoncepce neberu a děti jsem pro zatím ještě neměla. Po finanční stránce si to nemůžeme s přítelem dovolit.
Co to může být? :( Poraďte
Měla jste to taky tak nebo jsem jediná? :think:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >