Reklama

Silná bolest podbřišku a krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 18:34
Silná bolest podbřišku a krvácení

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Přibližně před třema týdnama jsem měla opožděnou menstruaci, ale trvala 7 dní jako vždy, ale myslím si že byla opožděná kvůli zkouškám z autoškoly a to jsem opravdu byla v nervech.. Teď týden v neděli jsem z ničeho nic začala krvácet a v pondělí jsem začala mít opravdu silné bolesti na levé straně podbřišku, ta bolest šla až do třísel a i ke kolenům a někdy to nešlo vydržet že jsem se z te bolesti i rozbrečela. V noci jsem nemohla spát do 7mi ráno a jen se prevalovala a modlila se ať to prestane. Ty nejsilnější bolesti jsem měla jen v noci. Ve čtvrtek jsem šla na gynekologii, doktor mi udělal ultrazvuk, těhotná nejsem a prý že se mi jen vaječník zbláznil a dal mi recept na prášky - Norethisteron Zentiva. Krvácení mi přestalo 3 dny po užívání jak pan doktor říkal. Ale ty bolesti mám furt… Ještě k tomu mě pálí při čůrání, v minulosti jsem měla na stydlý močák.
Antikoncepce neberu a děti jsem pro zatím ještě neměla. Po finanční stránce si to nemůžeme s přítelem dovolit.
Co to může být? :( Poraďte
Měla jste to taky tak nebo jsem jediná? :think:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >