Wobenzym - gynekologické potíže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ms97
Stálice 62 příspěvků 08.10.18 07:43
Wobenzym - gyn. potíže

Dobrý den,
minulý rok jsem brala Wobenzym, byla jsem po úraze a po vysazení jsem měla gyn. potíže..(svědění, pálení, napuchlost, zarudlost). Bylo to nesnesitelné.
Teď jsem ho začala minulý týden brát a o víkendu jsem byla mimo domov a zapomněla jsem si ho vzít s sebou a bohužel mám ty potíže znovu :( Myslíte, že je to tím? Měl to taky tak někdo? Děkuji

Reakce:
Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 08.10.18 08:32

ja tyhle potize nemam, vubec tomu nerozumim, nevim co ti poradit. Treba by to tim byt mohlo, musis ho asi uzivat pravidelne.

ms97
Stálice 62 příspěvků 08.10.18 08:33

Dobře, děkuju :) mám posledních asi 50 tablet, tak to doberu a pak už ho brát nebudu

Tichošlápek
Extra třída :D 10955 příspěvků 08.10.18 08:47

No já wobenzym naopak brala na gyn potíže a fungoval prima, po vysazeni uz se nevratily.

Demi
Závislačka 4122 příspěvků 08.10.18 08:59

Ahoj, ano měla jsem tyto potíže (oslabená imunita) a léčba Wobenzymem zabrala. Už jsem 1,5 roku bez potíží, ale W beru denně (8 tablet). Po tak dlouhé době nejen, že nemám ty problémy gynekologické, ale nevím, co je to rýma, bolest v krku. Pokud jsi brala W krátce a zapomněla jsi na obvyklou dávku po několik dnů, mohlo se to vrátit. Určitě bych vzala víc tablet než obvykle, nalačno, 0,5 hodiny před jídlem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 14:46
pomoc prosím

Zdravím potrebovala bych pomoc už pár dní mě zlobí pálení a svědění v oblasti intimních míst tedy nejvíc u klitorisu a níže.
Nenašel by se prosím někdo kdo to třeba zazil taky a věděl by poradit
 dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >