Krvácení pár dní po MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 01:35
Krvaceni par dni po MS

Ahoj 9.10. Mi skoncila MS (normalni/pra­videlna) a vcera vecer 15.10. jsem zacla krvacet 8o..poboliva me v pobrisku mate nektera skusenost? Co by to mohlo byt mam strach..hned rano zavolam na gyndu :roll: :(

Reakce:
Michaela2495
Kecalka 209 příspěvků 16.10.18 04:27
@Anonymní píše:
Ahoj 9.10. Mi skoncila MS (normalni/pra­videlna) a vcera vecer 15.10. jsem zacla krvacet 8o..poboliva me v pobrisku mate nektera skusenost? Co by to mohlo byt mam strach..hned rano zavolam na gyndu :roll: :(

Bud v klidu stává se to, tenhle měsíc jsem to tak měla taky. Většinou jde o hormonální výkyv ;)

ladai
Závislačka 3664 příspěvků 16.10.18 06:18

Předně tak , normální

denkat
Kecalka 304 příspěvků 16.10.18 07:16
@Anonymní píše:
Ahoj 9.10. Mi skoncila MS (normalni/pra­videlna) a vcera vecer 15.10. jsem zacla krvacet 8o..poboliva me v pobrisku mate nektera skusenost? Co by to mohlo byt mam strach..hned rano zavolam na gyndu :roll: :(

A vysloveně krvácet nebo jen špinit?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 12:40

Krvaceni ted uz jen spinim :nevim:

denkat
Kecalka 304 příspěvků 16.10.18 13:08
@Anonymní píše:
Krvaceni ted uz jen spinim :nevim:

Je hodně možností, buď to je jen nějaký hormonální výkyv, prasklá cysta, ovulace, těhotenství…to ti nikdo kdo není doktor s jistotou neřekne, určitě bych se o tom zmínila gynekologovi zvlášť pokud se to bude opakovat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 13:14
Slabé krvácení po MS

Ahoj holky,
prosím o radu moje Mudr. Má týden dovolenou.
S pritelem se snažíme o dítě, teď jsem první měsíc polykala utrogestan 0-0-2 od 17.DC,
30.DC se dostavila “menstruace”, večer před MS jsem měla ružovohnede špinění pak 2dny MS ( ale slabší než jindy) no a od té doby 6 dní v kuse mám na intimce pár kapek krve. Může to být implantační krvácení, případně těhu? Máte někdo zkušenost prosím?
Moc děkuji :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >