Kombinování více léčiv na kvasinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 22:37
Kombinování více léčiv na kvasinky

Ahoj. Byla jsem 4.10 na gynekologii s tím, že mám nejspíše kvasinky. Brala sem 4 dny před tím idelyn protože už sem měla příznaky. Den po návštěvě sem začala brát 3 dny clotrimazol tablety protože už to bylo nesnesitelné a dva dny po léčbě sem si dala ještě idelyn tabletu. Týden po kontrole mi přišly výsledky že kvasinky mám a recept na macmiror Complex 500 a diflucan 150. Už sem měla vyléčeno a proto sem si vzala jen diflucan. Teď mě ale začíná trochu svedět spodek znovu. Sem těhotná v 5 týdnu a četla sem že macmiror neublíží ale můžu si ho ještě teď vzít? Je tam 12 tablet, takže celých dvanáct dní ikdyž už mě nebude nic svědit? Nebo stačí jen idelyn tableta a mazat clotrimazolem? Budu moc ráda za odpovědi, chci to řešit hned, děkuji :roll:

Reakce:

ajmy
Stálice 78 příspěvků 18.10.18 22:41

No nevím, mě doktorka řekla, že v prvním trimestru max. Boraxové globule. Macmirror mám až teď v druhém… Nemáš toho nějak moc, nato, že jsi takhle na začátku?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 22:47

@ajmy to jsem ještě nebyla těhotná, to je pravda. Zjistila jsem to až předevčírem ale prostě sem je nebrala protože sem neměla problémy. Takže myslíš že stačí ten idelyn?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 22:48

@ajmy teda, byla ale ještě nic nešlo vidět takže to nikdo netušil :D promiň. Já tam teda vajíčko na utz viděla ale doktorka řekla že sem zrovna prodělala ovulaci :nevim:

ajmy
Stálice 78 příspěvků 18.10.18 23:38

Nevím, jestli se idelyn může v těhotenství, co jsem tak pročítala letáky, tak je všude napsáno, že po poradě s lékařem. Sama bych si asi nic neordinovala. Já jsem zezačátku používala idelyn, ale jen nějakou mastičku. Pak mi mudr napsala boraxové globule, ale jsou i volně prodejné… Říkala, že je to jedinné, co se může v prvním trimestru. Já bych to neriskovala…Ale já, už mám jeden potrat za sebou, tak se všeho bojím… Buď zajdi k dr. nebo si kup max ty borax. globule. A jez hodně jogurtů nebo ber laktobacily, to taky pomáhá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >