Vzrušení - prostě nejsem vzrušená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 15:52
Vzrušení

Ahoj holky, chtěla bych se tu podělit o svůj osobní problém a doufám že by se tu našla nějaká dobrá rada.. Nejde o nic vážného. S přítelem sme spolu uz nějaký pátek a mám takový osobní problém v sexu, strašně ráda bych s ním spala co nejvíc nejsem jedna z těch typu, co se svým mužem nespí.. Jde o to že prostě nejsem vzrušená, i když přítel začne dělat co se mi líbí atd, nejsem vlhká a nemůžu se vzrušit, není to žádný vážný problém si myslím, jelikož když se dyl nevidíme nebo spolu dyl nic nemáme tak jsem pak,, nažhavena,, dost a to není žádný problém vše je ok, ale tak na tři dny, pak zas na to nemám náladu nenadrží mě nic a kvůli tomu ani nemám šanci zvlhnout když se nevzruším.. A pak je tu takový problém že to Teda ten sex moc nejde, jsou různý způsoby jako třeba gely a tak.. Ale ráda bych aby to,, šlo samo,, abych na to taky měla chuť a ne třeba kolikrát u měsíc na to neměla náladu..

Reakce:
Swift
Závislačka 4158 příspěvků 18.10.18 15:56

Na to pomáha jenom cizí pohlavní svěžest. :think: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 16:42

Zkus kotvičníkový čas, povzbuzuje apetit, výkonnost a tak..Taky ted zkouším. Já si třeba připadám vzrušená, jako chce se mi, mám náladu, ale fyzicky se to nějak nezvlhčuje a neprokrvuje, necítím tam to pnutí. Pak mi to dlouho trvá :oops: Pomáhá mi, si natajno před sexem číst erotický příběh (třeba když je chlap ve sprše) Asi mě pak vystoupá hladina adrenalinu,nebo nco, že si čtu erotiku když o tom muž neví, ale mohl by mě načapat :-D Ačkoliv na tabletu, kde běžně brouzdám i po netu, takže nemůže z dálky vidět co čtu, ale já to tak cítím. Taky nevím čím to je, no zrovna mám stresové období tak možná tím..

Ha nebereš? ta to může způsobovat (já ji neberu)

Žába :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 17:09

Holky a nemáte tip na nějaký příjemný lubr.gel? Mne ty klasické docela často páli, a to je pak po náladě… :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 17:29

Mi se to taky strida takove cykly, kdy mam chut a jsem vzrusena hned,a porad i na sex myslim, a pak zas doba, kdy chut neni, ani na nej nemyslim, ale zas nejsem proti, ale nevzrusim se. Asi to souvisi s hladinou hormonu, taky jestli berete ha. Tak jsem taky zvedava na nejake tipy, jak podorit apetit;)

free333
Generální žvanilka 20386 příspěvků 18.10.18 17:33
@Anonymní píše:
Holky a nemáte tip na nějaký příjemný lubr.gel? Mne ty klasické docela často páli, a to je pak po náladě… :roll:

Kokosový olej 8)

free333
Generální žvanilka 20386 příspěvků 18.10.18 17:36

Jinak myslím, že nejvíc nakopne nový chlap, no :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 17:49

Radši anonym. Podle mě se ti přítel okoukal a nic moc s tím dělat nejde, pokud se on nezačne extra snažit. Jsou tu holky, co píšou, že mají sex úžasný i po 20ti letech vztahu, ale já mezi ně bohužel nepatřím. A upřímně jim závidím :cert:

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 18.10.18 18:30
@Anonymní píše:
Holky a nemáte tip na nějaký příjemný lubr.gel? Mne ty klasické docela často páli, a to je pak po náladě… :roll:

Značka Pjur.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 19:17

No jestli se mi okoukal, je jasný že zezacatku to bylo víc tajemnejsi víc vzrušující, a upřímně hodně žhavé to máme i když právě mám chuť, bohužel je mi těžký přijít na tu chuť ale moc bych chtěla.. Ani beru Ha :/ o kotvičníkovým čaji sem už četla, hledala jsem vše možný, a už ho objednávám
:palec:

E.elika
Nováček 3 příspěvky 18.10.18 19:21

@free333 tak to by bylo doma složité vysvětlovat ???? :D

GirlsNick
Kecalka 409 příspěvků 18.10.18 20:06

@E.elika Nemusela by Nic vysvětlovat :mrgreen:

Pennya
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 6 inzerátů 18.10.18 22:02

@free333 Jakože , miláčku skočím si za Jakubem, a jak zvhlnu, hned jsem zpět :-D Nemusíš se ničeho bát :mrgreen:

Swift
Závislačka 4158 příspěvků 22.10.18 11:45
@free333 píše:
Jinak myslím, že nejvíc nakopne nový chlap, no :think:

Vždyť to říkám, nová baba :pankac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >