První platíčko antikoncepce

17
27.7.20 22:28

První platíčko antikoncepce

Dobrý den,
první antikoncepci jsem začala brát ve středu (takže první dvě tabletky z platicka - pondělí a úterý jsem neměla) a včera v neděli jsem si vzala poslední prášek z prvního platíčka. Mám si teď ještě vzít ty první dvě tablety, abych před pauzou měla vybráno všech 21 tablet, nebo pouze těch 19 stačí a mám teď 7 dní bez prášků? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3149
27.7.20 22:35

:zed: :zed: jako jestli to myslíš vážně tak samozřejmě dobrat platíčko, jestli jako vtip tak se moc nepovedl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1826
27.7.20 22:46
@Nell2 píše: :zed: :zed: jako jestli to myslíš vážně tak samozřejmě dobrat platíčko, jestli jako vtip tak se moc nepovedl

Ja se mámy u prvního platicka ptala, jestli je jedno, kterou nedělí začnu. :oops: (jednofazova ha, samozřejmě, jak jinak :D ale jistota byla jistota)
@lucinda99 neber to zle, ale v krabičce, příbalový leták, přečti si ho, nejen kvůli tyhle informaci, jsou tam i další důležitý věci, na který je třeba dát si pozor. (kontraindikace s dalšími léky, zdravotními problémy, bylinkami, atp. Na které nežádoucí učinky dát pozor,…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
27.7.20 23:43

Samozřejmě dobrat vsechny prášky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7129
28.7.20 08:57

Už ti včera bylo zodpovězené, že určitě dobrat celé plato. Ale přečti si ten plakát, který si říká příbalový leták. Aspoň pro začátek, opravdu je tam hodně informací a kdyby to nebylo důležité, tak by ho vůbec nemuseli dělat tak velký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama