První příznaky těhu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
18.5.22 21:23

První příznaky těhu

Ahoj holky,
Vím, že je tu toho plno, ale mám takový dotaz. S přítelem se snažíme o mimi, měla jsem několikrát nechráněný styk během ovu, která proběhla. Teď mám 3 dny do MS a už tak 4 dny trpím nesnesitelnou únavou. Neustále cítím podbřišek, když třeba zakašlu. V noci špatně spim a mám hodně živé sny. Denně chodím několikrát na velkou, ale nevytlacim ze sebe nic :D teď je to druhý den co cítím bolest hlavy. První těhotenství jsem musela ukončit, kvůli špatné genetice…. Teď jsou to 3 měsíce od chemické interrupce. Nikdy jsem PMS neměla, jen jsem cítila prsa a v den MS vaječník. Nevím jestli se mi zbláznily hormony a najednou PMS mám, nebo můžu být těhu?? První mimčo bylo na první pokus, teď to bylo taky poprvé od zákroku. Děkuji za rady a případné komentáře. Asi z toho zešílím, píšu sem hlavně kvůli té únavě, chodím si lehnout i během dne, protože jsem úplně nepoužitelná :D prsa zatím necítím, ale to jsem necítila ani poprvé. Dnes jsem cítila jen malé škubání v bradavce, ale jen jednou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1502
18.5.22 21:49

Kdykoliv, když jsme se snažili (čajíčky, sex dle kalendáře apod.), tak jsme si byla vždy 100% jistá, že jsem těhotná, měla jsem snad všechny příznaky. MS přišla na den přesně - vždy. Když jsem skutečně otěhotněla, nepozorovala jsem vůbec nic, vlastně jsem si byla jistá, že to nevyšlo. A vyšlo.
Když jsem otěhotněla naposledy (naprosto neplánovaně), zjistila jsem to až v 11tt. Příznaky jen špinění místo MS. Jako kdybych musela jó něco vypozorovat, tak jsem si přišla (mírně) unavenější a taky ehm, ehm… plynatost. Jinak vůbec nic. Nepomohla jsem asi :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
18.5.22 21:52

Došlo mi to až zpětně, ale opravdu první, co jsem zpozorovala, byly lesklé nehty - pěkné, lesklé a pevné nehty 🙂 Těhotenství jsem pak zjistila až o tři týdny později..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.22 21:54

Ahoj, tezko rict, asi to bude u kazde z nas jine :think: ja sem mela ze zacatku negativni test, menstruaci o 15 dni pozdeji.. potom me zacali hrozne bolet prsa.. dalsi mesic uz jsem to nedostala vubec, a citila jsem se proste “jinak” :D no a porad me bolelo v podbrisku jako kdybych to mela dostat… :D nakonec mi to potvrdily 4 testy😂a pak gynekolog. Takze nebud nervozni, ja bych tomu nechala volny prubeh a vyckala jestli to dostanes a pak bych utikala pro test do lekarny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4602
18.5.22 22:38

Počkej, pokud nedorazí MS, tak pak testuj. Chápu, že je to těžké, ale nech tomu volný průběh a nepozoruj se tolik :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1373
19.5.22 01:32

Byla jsem těhotná 4×. A pokaždý ty příznaky byly úplně jiný a dokonce i absolutně protichůdný. S jedním jsem cítila tělesný diskomfort a nepohodu prakticky hned, v jiným těhotenství naopak - nic mě nebolelo, žádný PMS-pocity - nebejt chybějící MS, tak nevím, že jsem těhotná. Zatímco v jednom jsem kvůli přímo smrtelné únavě musela odejít z práce dřív, než jsem původně měla v úmyslu, v dalším těhotenství jsem mohla skály lámat a klidně chodila na noční a jela přesčasy, kolik jsem měla energie.
Nemá podle mě smysl se tak hlídat a pozorovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
19.5.22 06:04

@Kelliee jeeje, já když jsem otěhotněla neplánovaně, tak jsem to věděla pět dní před ms 🤣 jsem strašně citlivá na hormonální změny, měla jsem to tak i s prvním. Takže jsem zkusila test a už tam byla čárka 🤷‍♀️ doteď nechápu, jak je možné, že to tak mám, většina lidí je fakt bez příznaků a řeknou, že to není možné, ale já to tak fakt měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
29.5.22 21:07

Špinění

Dobrý den,14.kvetna proběhla MS, byla delší trvala asi 7 dní, ale teď mám menší špinění a proužek krve slabý. Ovulační ještě nejsem. Snažíme se o mimi, mám bolest podbřišku a toto špinění. K lékaři jdu v úterý, ale stejně mi to nedá a musím se zeptat zde. Mohla byste mi některá z vás poradit co to může být. Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat