První těhotenství:-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kobliha81
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 30.11.11 11:23
První těhotenství:-)

Ahoj holky, prave jsem se od doktorky dozvedela, ze podle vysledku krve cekam dite, jsem ve 4. tydnu, hladina HCG 700,myslite ze je to v poradku?Doktor v pondeli na ultrazvuku nic nevidel,tak se bojim mimodelozniho tehotenstvi…rikal ze tady ta moznost je,kdyz nic nevidel, tak se trochu bojim. Diky za vase nazory a rady, jsem tu nova,tak budu vdecna za vse:-)
Martina

Reakce:
tyynka
Kecalka 394 příspěvků 30.11.11 11:51

Ve čtvrtém je myslím ještě brzo, já viděla v šestém týdnu bijící srdíčko .) Proto se i říká, že je dřív na lékaře brzo. Tak vydrž a uvidíš, přeju, ať příště už najdete co hledáte. :palec:

Lenczii
Kelišová 6095 příspěvků 30.11.11 11:51

A kdy jdeš na další kontrolu?
Do dvou týdnů už by na utz určitě něco mělo být vidět, tak uvidíš.
Držím palce, ať je vše v pořádku.. ;)

kobliha81
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 30.11.11 12:00

Holky,diky za reakce,na dalsi kontrolu jdu pristi stredu,tedy presne za tyden, a co tak procitam na interntu,tak ta Hodnota HCG 700 by mela byt snad v poradku…:)

Ema N.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.11 12:05

bud v klidu. Ja jsem poznala, ze jsem tehotna taky VELMI brzo a doktor tomu neveril, i kdyz mi stoupaly hodnoty a vsechno OK… tak me poslal do nemocnice s podezrenim na mimodelozni a nakonec se ukazalo, ze je vse OK (maji tam lepsi UTZ) a narodil se mi z toho nadherny zdravy chlapecek… ;)

Drzim palce, nestresuj se a vyckej… :)

kobliha81
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 30.11.11 12:11

Diky moc holky, snazim se se nestresovat,ale neda mi to na to nemyslet…:)

drahunka
Kelišová 5369 příspěvků 30.11.11 12:12

Ahoj holky, můžu se přidat?Já jsem dnes 15+0tt takže záčínáme 16tt…na kontrolu jdu přístí středu už se nemůžu dočkat až ho konečně zas uvidim a doufam ze bude vse v poradku! Ted v pátek jdu na krev na tripple testy tak uvdime.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.11 12:18

Kobliho, vůbec se nestresuj. Bude to dobré, uvidíš :kytka:
Já byla u dr. v pondělí v 5+0 (kvůli jinému problému, jinak bych tam tak brzy nelezla) a taktéž nebylo nic vidět a přesně jako ty podezření na mimoděložní :? Šla jsi k dr. moc brzy, to ani nic být vidět nemohlo.
Já jdu taky příští středu, to bych měla být 6+2 zhruba a to se rozhodně, mimi už by tam každopádně být vidět mělo.
Takže můžeme stresovat společně :mrgreen:

kobliha81
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 30.11.11 12:19

tak to ti zavidim,taky uz bych ctela byt aspon takhle daleko:-)

kobliha81
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 30.11.11 12:21

Ahoj madi,dik za podporu,taky ti drzim palce, a ve stredu si muzem dat vedet:-)

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.11 12:22
kobliha81 píše:
Ahoj madi,dik za podporu,taky ti drzim palce, a ve stredu si muzem dat vedet:-)

Určitě to dopadne dobře :kytka:

kašlunato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.11 23:23

Ahoj,
ve čtvrtém týdnu je ještě brzo. U mě taky doktor nic neviděl, ale naštěstí mi ušetřil stresování tím, že mi řekl že nejsem těhotná… (stejně jako těhotenský test:).

Váš příspěvek
Reklama