První trimestr 8. týden

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.4.22 21:52

První timestr 8tyden

Holky taky vamm vše smrdelo po cibuli? Mě se chce zvracet když to cítím jak to máte vy? A co stě čekali holka kluk mám syna 17m a při něm mi bylo jen nevolno

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1776
24.4.22 22:00

Takhle těžko říct, musíš si počkat co ti řekne dr.Ale ja teď třeba čekám třetí a bylo mi špatně hned od začátku, do skoro 17 tydne pak se to uklidnilo trošku. I když sem tam ještě zvracim ale není to tak strašné. No a 2× nam rekli ze je to holka, dokonce mi to tak i sedělo podle starší dcery, u syna mladšího mi nebylo skoro vůbec zle a nakonec je to ted další chlapeček :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.22 22:09

No mě u syna bylo také ráno zvracela sem ale nic mi nesmrdelo hahah Mě toto těhotenství je jiné vše mi smrdí po cibuli i rohlík tukový vše nemůžu skoro nic jíst a s toho zvracim pomáhá mi cola no když vypiju sklenici ráno

• Citovat
  • Nahlásit
1776
24.4.22 22:17

Kazde těhotenství je jiné jak vidíš :D Mě u dcery bylo stale zle a zvracela jsem pořád do cca 4.mesice. U mladšího syna mi zle nebylo, jen občas sem tam motani hlavy.No a teď zvraceni, nevolnosti a do ted mi vadí určitě pachy. A zas to ma byt kluk :D Fakt si pockej a uvidíš :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1418
25.4.22 00:00

Ja nezvracela ani jednou, citila jsem se netehotne, az na lehkou tehu kocovinu trvajici par dni. Do 4 mes. jsem mela nechutenstvi k masu. A byla to holka. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2388
25.4.22 18:52

Pamatuju si, že muž smažil cibulku a děsně mi smrděla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
25.4.22 18:59

Mne nekdo začít smažit cibuli pod nosem, tak vrhám obloukem..jsem v 10 tt, a k cibuli, česneku, pažitce, masu a šunce, ořechům, se dneska pridalo veskere pecivo, banan a brambory..to vse mi vadi a bliju jak alík, pak pachy při vaření- to mi vadi všechno, musí vařit přítel nebo někdo z rodiny. v prvním těhu mi vadilo kynuté a kyselé nalačno, a spraskla jsem tabulku čokolády denně..byla to holka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat