Reklama

První týden užívání, průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KRISTYN78
Povídálka 23 příspěvků 12.03.18 16:48
První týden užívání, průjem

Zdravím,
holky, chtěla jsem se Vás zeptat.
Beru antikoncepci Sidreta a samozřejmě ani mě se nevyhnula ta hnusná chřipka, hned během prvního týdne užívání antikoncepce. Dostavily se i zažívací problémy. Dostala jsem průjem asi 14 hodin po užití antikoncepce dva dny za sebou, (tj. 5. a 6. den užívání), který sice byl vodnatý, ale nebylo toho hodně, nebyl intenzivní.
Jasně, že se teďka už budu chránit do konce plátička jinak, ale mám se třeba bát i ZPĚTNÉHO otěhotnění?
Děkuji, pěkný den 8)

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4619 příspěvků 12.03.18 16:57

Tak ja doufam, ze jsi se chranila i pocas te chripky ;-).

KRISTYN78
Povídálka 23 příspěvků 12.03.18 16:58

Chřipka začala právě nějak v to pondělí, v neděli jsme spolu s přítelem normálně byli…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >