První týden užívání, průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KRISTYN78
Povídálka 18 příspěvků 12.03.18 16:48
První týden užívání, průjem

Zdravím,
holky, chtěla jsem se Vás zeptat.
Beru antikoncepci Sidreta a samozřejmě ani mě se nevyhnula ta hnusná chřipka, hned během prvního týdne užívání antikoncepce. Dostavily se i zažívací problémy. Dostala jsem průjem asi 14 hodin po užití antikoncepce dva dny za sebou, (tj. 5. a 6. den užívání), který sice byl vodnatý, ale nebylo toho hodně, nebyl intenzivní.
Jasně, že se teďka už budu chránit do konce plátička jinak, ale mám se třeba bát i ZPĚTNÉHO otěhotnění?
Děkuji, pěkný den 8)

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4045 příspěvků 12.03.18 16:57

Tak ja doufam, ze jsi se chranila i pocas te chripky ;-).

KRISTYN78
Povídálka 18 příspěvků 12.03.18 16:58

Chřipka začala právě nějak v to pondělí, v neděli jsme spolu s přítelem normálně byli…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéf tanečníků StarDance Onder mění ansámbl. Jak dopadla jeho ex Hunčárová?

Oblíbená taneční show StarDance již nebude jako dřív. Šéf tanečníků Jan Onder... číst dále >

Emma Smetana terčem podvodníků: Zneužili její tělo pro 30 kilogramů

Emma Smetana se nestačí divit. Díky svým fanouškům se dozvěděla, že je tváří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Budoucnost plastické chirurgie: roboti, tablety a třeba i svépomoc

Přijde doba, kdy si k plastickému chirurgovi přineseme fotografii a on nás... číst dále >

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Reklama