První týden užívání, průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KRISTYN78
Povídálka 20 příspěvků 12.03.18 16:48
První týden užívání, průjem

Zdravím,
holky, chtěla jsem se Vás zeptat.
Beru antikoncepci Sidreta a samozřejmě ani mě se nevyhnula ta hnusná chřipka, hned během prvního týdne užívání antikoncepce. Dostavily se i zažívací problémy. Dostala jsem průjem asi 14 hodin po užití antikoncepce dva dny za sebou, (tj. 5. a 6. den užívání), který sice byl vodnatý, ale nebylo toho hodně, nebyl intenzivní.
Jasně, že se teďka už budu chránit do konce plátička jinak, ale mám se třeba bát i ZPĚTNÉHO otěhotnění?
Děkuji, pěkný den 8)

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4318 příspěvků 12.03.18 16:57

Tak ja doufam, ze jsi se chranila i pocas te chripky ;-).

KRISTYN78
Povídálka 20 příspěvků 12.03.18 16:58

Chřipka začala právě nějak v to pondělí, v neděli jsme spolu s přítelem normálně byli…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama