První zoubek- péče

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 21:43

První zoubek- péče

Prosím vykouknul nám první zoubek. Mám už navštívit lékaře a začít nějak čistit? Kouká zatím kousekqle už je vidět pěkně. Dekuju :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
380
6.1.22 22:05

Lekar urcite nutny neni. Zacni cistit, at si zvyka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1961
6.1.22 22:06

Ano, má se čistit od prvního zoubku. Stačí bez pasty a co nejměkčím kartáčkem. Já mám pro mimčo curaprox dětský, jiný značky jsem nezkoušela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
6.1.22 23:45

K zubaři objednej klidně teď, ale jdi až bude mít dítko 1 rok. Čistit hned dětským kartáčkem. Používáme Curaprox a pak zubní pastu Elmex nebo Weledu (teď si nejsem jistá od kdy).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
7.1.22 00:06

První zub určitě čistit. Nám zubařka doporučila dětské kartáčky TePe mini extra soft. Má je teda v ordinaci, takže jasný sponzoring, ale aspoň jsou měkké, což se o některých jiných kartáčcích pro nejmenší překvapivě říct nedá.

K zubaři bych s prvním zubem nechodila. Pokud není žádný problém, stejně na sotva vylezlém zubu nic nevykouká. Já jsem počkala, až těch zubů bude venku víc, ať je co kontrolovat. Poprvé jsme byly tuším v 11 měsících, ale řídila bych se spíš stavem a počtem zubů než věkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 00:42

Dobre. Moc dekuju. Asi hloupý dotaz ale máme foma toto. Koupila jsem mu to ama go jako kousatko už tak 2-3 m. Ale píšou první kartáček

Nebo máte normálně nějaký dětský?
A to cistite kdy? Večer a ráno? Stačí ted jen chviličku po tom jezdit? :mrgreen: ja se omlouvám mám první miminko :andel: děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
380
7.1.22 12:06

Urcite kup nejaky se stetinkama. Tyhle gumove mu muzes nechat na zuzlani, ale nevycisti to nic. Pastu zatim zadnou nepouzivej. Idealne cistit rano i vecer, ale priznam se, ze taky cistime jen jednou denne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.22 12:38

Zdravím, my máme 5m a dva zoubky. Čistím ráno a večer a mám jednosvazkový curaprox a dětský kartáček Jordan (měkký malý kartáček na jedné straně, kousatko na druhé). Za mě super!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat