Psací stůl pro dvě děti

3HE
22231
20.4.17 13:56

Psací stůl pro dvě děti

Jak máte řešené psací stoly pro dvě děti - dcera 7let, syn 4roky. Mají společný pokoj…

jaká je vaše zkušenost -dát dva solo stoly, nebo jeden větší… sedět naproti sobě, vedle sebe… nebo jinak?

Dcera je hodně tvořivá, pořád něco stříhá, lepí… syn se k ní připojuje… tak asi spíše aby seděli u sebe… nebo raději rozdělit již nyní zóny, aby měli každý svoji část? Zatím nemáme hotov dětský pokoj…

Děkuji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19164
20.4.17 14:00

@3HE Jako dítě jsem měla jeden stůl s bratrem (obyč šířka) každý jsme seděli z jedné strany. Na mé straně byly šuplíky, každý měl dva.
Byla to katastrofa, neb jsem se hádali o bordel na stole, brácha mi dělal naschváli při psaní úkolů (kopal schválně do stolu a pod.).
Byla to jedne z obrovských příčin neustálých hádek. Takže pak jsem dostali v mých asi 12 letech konečně každý svůj (za cenu méně místa v pokojíku) a spokojenost. Bylo jasně vidět, kdo si neuklidil co je čí, žádné naschvály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
3002
20.4.17 14:01

To same jsme resili nedavno - decka 5 a 6 let ve spolecnem pokoji… nakonec jsme koupili extra velky kancelarsky stul, doprostred supliky a sedi vedle sebe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15443
20.4.17 14:03

Děti mají zatím společný stůl a je to bída. Holka si chce tvořit vždycky ve chvíli, kdy se starším potřebuju dělat úkoly. Věčně si tam překážejí, nechávají tam rozkramařené pastelky, izolepy, lepidla, nůžky a dohadují se, kdo to tam nechal. V létě se stěhují každý do svého pokoje a už se na to těším. Na stole budou mít každý svůj bordel a už nebudu muset řešit, kdo si má co uklidit :lol:

Takže za mě, rozhodně každý svůj :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 14:11
@Agrion píše:
To same jsme resili nedavno - decka 5 a 6 let ve spolecnem pokoji… nakonec jsme koupili extra velky kancelarsky stul, doprostred supliky a sedi vedle sebe…

Dala by jsi prosím odkaz? O jaký stůl se jedná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

.

Příspěvek upraven 20.04.17 v 14:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

.

Příspěvek upraven 20.04.17 v 14:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bibie
20.4.17 14:12

Maji stul 100×200, sedi naproti, ve prostred maji uvazane stuzky pro opticke rozdeleni. Maji 4mista-dve na ukoly a dve na tvoreni. Stul moc neuklizime, proto jsem chtela velky, jako male mi vadilo, ze musim kvuli ukolum uklizet barvy atd…nehadaji se, jsou spokojene, vejde se na nej hromada veci.

• Nahlásit
  • Citovat
20.4.17 14:19

Jako dite jsme meli se sestrou stoly dva naproti sobe, ona jako mladsi s nizsi vyskou. Super, ze jsme mely kazda svuj prostor, nestrkaly jsme se o kazdy centimetr a pamatuji si, jak jsme si rady hraly na skolu a ja ji „zvrchu“ hlidala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14339
20.4.17 14:30

Mi se segrou meli udelanej stul z kuchynsky desky nasroubovany na zed, byl dlouhej skoro pres celou zed, sedeli sme vedle sebe a bylo tam spousta mista na vsechno- uceni, kresleni, pocitac. Vetsinu casu sme si hraly prave u toho stolu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26531
20.4.17 14:31

Máme dvojstůl z ikea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15097
20.4.17 14:36

@3HE záleží jak velký prostor máte pro stoly. Někde jsem viděla udělaný stůl pro dvě děti tak, že byla velká deska v celku pod oknem, rozdělená na dvě místa uprostřed šuplíky.
My jsme měli jako děti dva stoly vedle sebe a k tomu dvě přidělané police pod stolem, jakoby dva šuplíky bez šuplíků. Nad stolem ještě velkou polici. Celý stůl jsme měli zasazený do skřínové sestavy, měli jsme s bráchou malý a hodně úzký pokojík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3002
20.4.17 15:30

@Trojlístek Je to profi kancelarsky nabytek - znacka Bene, cely bily, kvalitni deska i zpracovani a vyskove nastavitelny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 15:53

@Agrion díky, mrknu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57434
20.4.17 16:08
@3HE píše:
Jak máte řešené psací stoly pro dvě děti - dcera 7let, syn 4roky. Mají společný pokoj…

jaká je vaše zkušenost -dát dva solo stoly, nebo jeden větší… sedět naproti sobě, vedle sebe… nebo jinak?

Dcera je hodně tvořivá, pořád něco stříhá, lepí… syn se k ní připojuje… tak asi spíše aby seděli u sebe… nebo raději rozdělit již nyní zóny, aby měli každý svoji část? Zatím nemáme hotov dětský pokoj…

Děkuji…

me jeden, dlouhy sedi vedle sebe. nakonec je v obyvaku, nahore v pokoji by nebyl vyuzity, ja byc tam za nima nechodila a sami by tam nebyly. jinak zatim maji pokoj spolu, oddelit nechteji, povitam asi tedy az na pubertu, puvodne jsem myslela s nastupem do skoly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama