Psík Jack Russell teriér

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.10.12 15:19

psík Jack Russell teriér

Zrovna jsem se zamilovala do tohoto plemene a to hlavně pro jeho úžasnou povahu. Máte někdo Russlíka a jak jste s ním spokojeni? Máme hlučnější sousedy, který často vyhrávají na hi-fině, tak doufám, že to Russlíkovi nebude tolik vadit a nebude snad moc stěkat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Chocolate
24.10.12 15:25

Tak my JRT máme… je to poděs :mrgreen:
Strašně energický pes. Manžel ho vycvičil, ale i tak poslouchá, jen když chce… jinak má svou hlavu. Štěká příšerně. Na sousedy (bydlíme v RD) si už zvykl. Na psy ze sousedství taky, ale na cizí štěká až hrůza. Sousedovic slepice taky nemá rád a už jim přes rok za plotem nadává.
Na noc ho musíme brát domů, jinak by se nikdo nevyspal.
Ale je to malez, má rád procházky, honěnou, házení klacíků.
Do bytu naprosto nevhodný… nudí se a ničí na co se podívá.

Rád se lísá a škrabká.

• Citovat
  • Nahlásit
17567
24.10.12 15:40

Nikdy jsem nechápala, co majitelům teriérů na té jejich povaze připadá tak úžasného :mrgreen:

je to malé perpetuum mobile a chytrý jak opice - takže potřebuje hooodně pohybu a hoooodně zaměstnat hlavu, pak to bude parťák do každé situace a sousedům bude chodit tu hi-finu sám obsluhovat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
24.10.12 15:41
@Anonymní píše:
Zrovna jsem se zamilovala do tohoto plemene a to hlavně pro jeho úžasnou povahu. Máte někdo Russlíka a jak jste s ním spokojeni? Máme hlučnější sousedy, který často vyhrávají na hi-fině, tak doufám, že to Russlíkovi nebude tolik vadit a nebude snad moc stěkat

tady mas taky jednu fajn diskuzi z mnoha zkusenostma s timhle plemenem a radama :kytka:

https://www.emimino.cz/…rrier-90478/

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
41882
24.10.12 15:46

Máme a je nejlepší!!! :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
24.10.12 15:59

My máme taky Russlíka a žijeme v bytě a pejsek je spokojenej. Není to o tom zda někdo bydlí v baráku nebo v bytě ale záleží jak se pejskovi věnuje. Každý den sním chodíme minimálně na hoďku a půl ven kde se pořádně vyběhá a doma je tak unavený, že lehne a hned chrápe, vzbudí se na jídlo, udělá svůj rituál a zase odpadne ale to je asi tím že je to ještě skoro štěně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
_Kaczenkaa_
24.10.12 17:38
@Etcetera78 píše:
Nikdy jsem nechápala, co majitelům teriérů na té jejich povaze připadá tak úžasného :mrgreen:je to malé perpetuum mobile a chytrý jak opice - takže potřebuje hooodně pohybu a hoooodně zaměstnat hlavu, pak to bude parťák do každé situace a sousedům bude chodit tu hi-finu sám obsluhovat :D
:potlesk: :potlesk: :palec: :potlesk: :potlesk:
  • Citovat
  • Nahlásit
7
24.10.12 17:42

Ahoj, mam Jacka Russela uz 5 let. Strasne ho miluju, ale je velmi opravdu velmi temperamentni pes. Je skvely, ale musis mit cas ho kazdy den vylitat v lese. Urcite fenku! Ja mam psa a to je fakt obcas cvok. Posloucha jenom me, je strasne majetnicky, manzel mi jde dat pusu a ten uz vrci…prosel tvrdym vycvikem atd…ale stejne. Je strasne vycuranej! Pokud nejsi silna osobnost, prosim tohoto psa si neporizuj! K detem tak pul napul…secteno podtrzeno- mit cas alespon 1× denne na hodinu ven, pevne nervy a ruku a cas se mu venovat (cvicak atd.).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
24.10.12 20:33

My mame klidnyho JRT zadnyho mickovyho a hyperaktivniho raplovityho JRT takze tu kldinejsi hodnou a poslusnou verzi diky bohu :pankac: :lol:fenku a 2× uz mela stenatka :hug: a tedka dokonce dve pac jsme jednu zachranili z psí mnozirny na JRT stenata :cert: ale za par dnu pujde k babicce ta druha fenka :kytka: a ta je jeste klidnejsi nez ta nase ale ta mela trosku jinej osud tam se to dalo cekat :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
127
24.10.12 20:48

Ahoj, my máme JRT 3 roky. Byl dost temperamentní 2roky, teď už je o hodně klidnější a rozumnější. Je pravda, že potřebuje pevnou ruku. Naopak bych řekla, že je to vhodná rasa k dětem. Nechá si všechno líbit (tahání za uši, ocas..,). Jo a náš skoro vůbec neštěká a je hodně společenskej, všechny (i neznámé) hned vítá. Za mě určitě tuhle rasu doporučuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
26.3.14 07:25

Ahojky holky - jen jsem vám vsemm ktery mate tohle plemeno Jack Russel terieru nebo Pasron Rusel terrieru, tak chtela pozvat do jedne jiz dlouho zabehle skupinky na fb tykajici se tohoto plemene, kde si vymenujeme nazory, tipy, rady, zkusenosti, prodavame stenatka, heldame fesaky k nakryti atd. kdo chcete, tak se pripojte :kytka:
https://www.facebook.com/groups/raslici/

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1
30.12.14 13:12

Tak s tím naprosto souhlasím. Není nic co by ten psík nepochopil a neudělal když to po něm chcete. Ale pokud nechce tak s ním nehnete. Jsou ovšem opravdu úžasní a když se jim věnujete dostatečným způsobem tak jsou partáci k nezaplacení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.3.17 11:14

Zdravím :-) Mopsík (první rodinný míláček, který nám ale zemřel :-( ), Maďar (sestry), York a Čivava (mamka),se všemi těmato rasami jsem byla od štěňátek, ale s Jackem to je, jako bych nikdy psa neměla :-D Každým dnem mě nepřestává udivovat, jak úžasný pes to je!!! Když jsme si Dory pořídili, každý nám řekl, a víte vůbec CO, jste si pořídili? Jackové jsou magoři… Budete mít zdemolovaný byt, jsou to čerti, no nevím, jestli jste udělali dobře. A UDĚLALI! Jack russell je tak energický, vtipný, a naprosto úžasný pes, že každému doporučuji - kdo má život šedivý, ať si Russella pořídí!!! <3 Změní Vám život!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
11.6.18 10:44

Je vhodný Jrt

Mohu se zeptat zdali je vůbec vhodný jack russel terier v podstatě jako první pes?
Dříve jsem mela labrador, ale ten nebyl nijak zvláště vycvičený a v podstatě ani nepotřeboval. Tak co myslíte? Je vhodný jako první pes? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25741
11.6.18 11:02

Jedině plyšový :mrgreen:. Najdi si nějakou rasu pro začátečníky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat