Psychiatr u dospělých - závislost na lécích

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
12.5.22 18:00

Psychiatr u dospělých

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti se závislosti na lécích. Doktorka to ví rok, dala mi antidepresiva, nespím ani když to zkombinuji s klasickými. Chtěla bych do léčebny, ale nechce mě tam poslat. Já se zbytečně trápím. Už 3. Psychiatr pořád to stejné. Nevíte, jestli se dá objednat i bez doporučení? Moc děkuji všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6505
12.5.22 18:01

Jak nechce? nějak to snad musí řešit 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21627
12.5.22 18:02

No potřebuješ mít závažný důvod k hospitalizaci.

na jakých lécích si závislý a kdo ti je píše?

Jinak obrať se na nejbližší adiktologickou ambulanci - adi-psychiatři umí hledat velmi kreativní řešení co se vhodné medikace týče a terapie je postavená na tom, že tedy je potřeba léčit člověka a to pak pomůže se závislostí.

jinak pokud jsi závislý na benzo a spol a chceš jen detox, tak tam to řešíš normálně voláním do dané léčebny na dané oddělení a hledáním volného termínu.

Detoxt i ale pomůže odabstinovat (na běžném oddělení neprobíhá detox a naopak třeba na závislostní oddělení tě vezmou až po detoxtu), nenastaví ti lépe medikaci a nepobíhá tam žádná hlubší terapie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.22 18:23
@Peta39 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti se závislosti na lécích. Doktorka to ví rok, dala mi antidepresiva, nespím ani když to zkombinuji s klasickými. Chtěla bych do léčebny, ale nechce mě tam poslat. Já se zbytečně trápím. Už 3. Psychiatr pořád to stejné. Nevíte, jestli se dá objednat i bez doporučení? Moc děkuji všem.

A co zajít do ambulance léčebny? Tam snad budou vědět, jestli to je na hospitalizaci, nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.22 19:34

@Peta39 do psychiatrické léčebny vezmou na rychlo jen pokud jste nebezpečná sobě nebo okolí. Obecně stačí mluvit o sebevraždě a měli by vás vzít. Počítejte však s naprostým peklem…

• Citovat
  • Nahlásit
2
17.5.22 20:52

Děkuji všem za radu. Nebezpečná okolí nejsem, myšlenky na sebevraždu nemám. Přes den nic neberu, jen nemůžu spát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat