Psychická příčina potrácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adona-i
Zasloužilá kecalka 883 příspěvků 01.10.14 08:52
Psychická příčina potrácení

Zajímalo by mě, zda může být příčinou potrácení psychika, když se jiná příčina nezjistila. Že je to možnou příčinou nemožnosti otěhotnět, to chápu, ale příčinou potratů?

Příspěvek upraven 01.10.14 v 09:06

Reakce:
xsaleen
Echt Kelišová 9250 příspěvků 01.10.14 08:55

Já myslím, že jo.. psychika je mocná čarodějka.. přítel kdysi někde vyčetl, že žena dokáže udělat negativní magnetické pole v děloze, a plod je pak vyloučen.. a nebo může být vina v hormonech :nevim:

harpyje
Extra třída :D 10691 příspěvků 01.10.14 09:07

@Adona-i - ahoj Boží dítě ( je to krásné jméno :) krásný nick, i když přiznávám, že primárně mne pobouřil :) )

psychickou příčinu potrácení může vymyslet jen úchylně uvažující osoba bez kouska citu v těle. To víš že nemůžeš potratit z psychickým důvodů, jistě je příčin potratů mnoho, v naprosté většině případů se důvody potratů nezjistí.
Ale že bys za to mohla ty svou psychikou, to je nesmysl. Netrap se takovými myšlenkami.
Pocit viny je strašně silný a dokáže člověku „vykouzlit“ vinu i tam, kde objektivně je to nesmysl. :hug:

har.

střepina
Neúnavná pisatelka 16744 příspěvků 01.10.14 09:16

Myslím, že potrat muže být následkem silného šoku, v práci jedna holčina otěhotněla, zabil se jí manžel a za pár dní potratila, ale pochybuju že když žena několikrát potratí, že si to zaviní sama psychikou, když není plod v pořádku, příroda si poradí sama

beruska9
Extra třída :D 10946 příspěvků 01.10.14 09:20

Teoreticky stres muze v tele nadelat peknou paseku…ale tezko rict, ja ted ctu nejakou „chytrou“ knizku o neplodnosti apod a jen koukam, co vsechno pry muze zpusobovat jak problemy pri otehotneni, tak zvysene riziko potratu…prave tam pisou, ze spoustu z toho „bezne“ testy neodhali :nevim:

beruska9
Extra třída :D 10946 příspěvků 01.10.14 09:22

Tim jsem chtela rict, ze neodhalena pricina jeste nemusi znamenat neexistujici pricina

brumdinka
Nadpozemská drbna 25413 příspěvků 01.10.14 09:23

@Adona-i já ti to napíšu takhle ono vše je spojené se vším…a vliv na to mimo jiné má i psychika aneb vše jde mnohem lépe s úsměvem a pozitivní myslí než trápením či naštváním a negativnem okolo…tak se v tom neštourej a nebud´smutná, že to třeba nejde…vždyt´na světě je tak krásně :andel:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 45324 příspěvků 01.10.14 09:25

Nekdy mam pocit, ze kdyz uz se nevi, na co by se dany problem svedl, vzdycky jeste existuje „psychika“. V souvislosti s potratem jsem to sice jeste neslysela, ale nebudu se divit, az bude mit nekdo jednou kvuli psychice i zlomenou nohu.

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 09:36

@Adona-i to by lidstvo uz davno vymrelo, vzdyt zeny byly tehotne i v koncentra­ku…v tom silenem stresu a nepotratily…

suvik
Nadpozemská drbna 26650 příspěvků 1 inzerát 01.10.14 09:58
@ugluk píše:
Nekdy mam pocit, ze kdyz uz se nevi, na co by se dany problem svedl, vzdycky jeste existuje „psychika“. V souvislosti s potratem jsem to sice jeste neslysela, ale nebudu se divit, az bude mit nekdo jednou kvuli psychice i zlomenou nohu.

:lol: jo jo, pod to se podepisuju…

harpyje
Extra třída :D 10691 příspěvků 01.10.14 13:10

@suvik - já taky :) hlavně at máme na koho to svést, když už na nikoho jiného, tak na těhotnou ženu, je tak na ráně :cert:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >