Puchýř u piercingu

jancik.1500
23.7.13 17:54

Puchýř u piercingu

Ahoj holky, mam piercing v pupíku a mezi těma dvouma kulickama se mi udelal cerveny puchyr..znamená to neco? Nebolí to…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

917
23.7.13 17:59

Pravděpodobně v tom bude hnis… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1213
23.7.13 18:42

Přilož si k postiženému místu prst a pokud je teplejší, opravdu v tom asi bude hnis.
Také mám piercing a pomáhá pravidelně čistit lihem.

ttt

Svetr

fda 40 Kč
  • 68

Mikina

fda 40 Kč
  • 68
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
23.7.13 19:38

Měla jsem to také, ale u brady.. a mě se to stalo tím že mi ta ženská vyměnila delší tyčku za kratší moc brzo! piercing jsem následně vyndala, dost to bolelo :(

• Nahlásit
  • Citovat
866
23.7.13 20:02

Nemusí to být hnis, může to být tkáňový „výron“, nevím, jak se tomu odborně říká, ale prostě ten puchýř není naplněný ničím, je to jen přebujelá kůže a podkožní tkáň. Já to měla u každého piercingu, tělo se tím prý toho cizího tělesa snaží zbavit, tzn. vytlačit ho z těla. Jednu tuhle bouličku mi museli podvázat, aby upadla, jinak se to různě řeže apod. Když se mi to stalo na uchu, pomáhaly koupele v protexu nebo slané vodě a potírání místa Betadine roztokem 3× denně, zachránila jsem si tím ucho (měla jsem boule fakt už obrovské a měla chuť to vyndat, nakonec nebylo třeba a bulky se ztratily). Je ale potřeba to řešit zavčasu, než puchýřky tzv. zatvrdnou (ať už ty s hnisem nebo ty s tkání), pak se to musí fakt řezat a ani deset Betadinů ti nepomůže.

Jinak ještě na ten hnis, pokud tam teda je, platí černá mast, koupíš to v lékárně jako Ichtoxyl, nebo pak klasika Framykoin, ale ten je na předpis. Každopádně doktoři piercingy rádi nemají, takže jestli s tím někam chceš jít, připrav se na klasickou odpověď „no tak to budete muset vyndat.“ Pokud nic, doporučuju Hell.cz, je to v Praze (nevím odkud jsi), ale ti mi zachránili všechny mé díry, i tam, kde to se mnou doktoři vzdali :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
6.5.15 01:15

Zdravim, mam podobny problem. Uz pres rok mam zarostle misto po piersingu v pupku a na dotek je citit ze je vevnit nejaka bulka. Mivala sem i zapach a uvnitr pupku tekutinu, ale oboje po mazani lihem zmizelo. Bulka ne. Nic to nedela. Podobne tomu je u ucha. Mam to zarostle cca stejniu dobu a treba jednou za 3 mesice se mi tam udela bulka, celkem tvrda, nekdy vytlacim hnis, nekdy ne. Pak je ucho bolestive na dotek a celke horke. Mate s tim nekdo zkusenosti? Mam strach ze oboje budu, muset nariznout a vycistit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama