Puchýře na chodidlech

115
13.7.20 19:08

Puchýře na chodidlech

Ahoj všem, mám takový problém a tak se zkusím zeptat, jestli někdo neřeší totéž, google moc nepomohl. Prodala jsem teď své dvoje letní kožené sandálky, myslela jsem si, že jsou blbé, protože mě pálí zespodu chodidlo. Koupila jsem si super nové kožené s měkoučkou stélkou a puchýře se mi po chvílí chození dělají taky. Co s tím? Vypadá to, že moje nohy nemůžou chodit přes léto v sandálech. Kamarádka mi říkala, že nic takového se sandálkama nezná. Díky moc za jakoukoliv radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27605
13.7.20 19:09
@Ronie29 píše:
Ahoj všem, mám takový problém a tak se zkusím zeptat, jestli někdo neřeší totéž, google moc nepomohl. Prodala jsem teď své dvoje letní kožené sandálky, myslela jsem si, že jsou blbé, protože mě pálí zespodu chodidlo. Koupila jsem si super nové kožené s měkoučkou stélkou a puchýře se mi po chvílí chození dělají taky. Co s tím? Vypadá to, že moje nohy nemůžou chodit přes léto v sandálech. Kamarádka mi říkala, že nic takového se sandálkama nezná. Díky moc za jakoukoliv radu.

Zkus sprej proti pocení nohou. Mají to třeba v CCC obuvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
13.7.20 19:10
@Russet píše:
Zkus sprej proti pocení nohou. Mají to třeba v CCC obuvi.

Díky, mně se ta noha ale nijak extra nepotí, nemám ji vůbec mokrou a zpocenou. Prostě jen začne pálit a puchýř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27605
13.7.20 19:15
@Ronie29 píše:
Díky, mně se ta noha ale nijak extra nepotí, nemám ji vůbec mokrou a zpocenou. Prostě jen začne pálit a puchýř.

Tak ono stačí málo. Dře to kůže o kůži a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
13.7.20 19:30
@Russet píše:
Tak ono stačí málo. Dře to kůže o kůži a je to.

Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11756
13.7.20 19:53

Ty spreje jsou na prd. Maji pomoct, aby noha v bote neklouzala. Nefunguje to :?
Asi mas problem nosit boty na bose nohy. Me to kdysi delaly jedny sandale, nemely kozenou stelku, ale umelou. Kozene mi to nedelaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6443
13.7.20 20:06

Taky se mi dělají na hladké stélce. Můžu je nosit buď se silonkama nebo nalepit na nohu náplast. Lepší je broušená kůže, s tou nemám problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama