Konsolidace půjčky, přejít k jiné bance?

Anonymní
2.11.20 14:49

Půjčka dotaz

Ahojda, chtěla jsem se zeptat :) mám úvěr 360tisíc ( přestavba baráčku)
z toho splaceno 65tisic plus mám dva úvěry cca 10tisíc, vše splácím řádně a nikdy žádný problém, jenže mi v Monetě nabídli konsolidaci všech úvěru ale katastrofální úrok někde 13,6%. Výplatu mám 20 tisíc korun z toho mi jde pryč i s úvěry a potřebami ( nájem, jídlo)11tisíc, a 8-7tisíc mi zbyde pro moje potřeby
Nastoupila jsem ted do nové práce takže 3měsíční zkušeb. doba a pak bych mohla žádat?
Přemýšlela jsem jestli by nebylo lepší si udělat účet ještě u ČSOB, a zbytek výplaty si posílat tam aby viděli že mám nějaký příjem, a bylo by pak jednodušší schválení konsolidace.
nabídli mi celkem dobrý úrok, ale nedají mi to protože jsem ve zkušeb. době.
Tak mám si založit účet nebo ještě počkat a zkusit to pak převést bez toho, aniž bych měla účet u ČSOB? ;) :nevim:
Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1140
2.11.20 14:53

Obrat se na Zonky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18277
2.11.20 14:56
@pionyrka píše:
Obrat se na Zonky

Nic moc rada. Tam se mimo úroků platí poplatek za vyřízení úvěru… :roll:
Zakladatelko, najdi si finančního poradce, ten ti zařídí podstatně nižší úrok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
2.11.20 15:18

Proste ses preuverovana a s malym prijmem, zadne rezervy a nejspise i nejaka delikvence, me ve vsech bankach nuti neucelove pujcky treba expres pujcka moneta az 500 tisic za rpsn 3,56% a ja to nechci, bo drahe :-)

Temi dalsimi uvery myslis kreditky anebo nebankovni?

Ucet si udelej tam, kde dostanes odmenu, aktualne v mBank 1500,– predtim v monete, ted jsme inkasovali v Airbance 500,– za platbu kartou a znkreditky nam banka plati v primerum1% ze vsech utrat.

Jinak si muzes dle GDPR zdarma nechat vypis solusu a NRKI BRKI zdarma a podivat se, co tam mas za resty (5 nebo 6 let zpet).

Sezen si chlapa abys vysla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.20 15:26

@Barfiy Já žádné resty nemám, jak už jsem říkala vše splácím dobře :) chlapa mám, který mi dává dostatek peněz takže vyjdu dobře, ale vždy jedu sama za sebe ( kolik mi dává jsem nepsala) takže kdyby se něco stalo a my se rozešli chci mít jistotu a neplatit 3 půjčky když mohu jen 1 s lepším úrokem :potlesk: a jinak děkuji za tip

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.20 15:28

@Barfiy a ten jeden úvěr a dva malé mám vše u jedné banky a to Moneta, žádné nebankovní společnosti.

• Citovat
  • Nahlásit
1580
2.11.20 15:36
@Anonymní píše:
@Barfiy a ten jeden úvěr a dva malé mám vše u jedné banky a to Moneta, žádné nebankovní společnosti.

A není možnost spíš ty 2 malé půjčky zaplatit (doplatit) a mít klid jen s jednou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.20 15:37

@smajlik345 Určitě ano, akorát to chvilku ještě potrvá no, ale napadla mě právě tahle varianta :/ :,(

• Citovat
  • Nahlásit
9974
2.11.20 15:43
@Anonymní píše:
Ahojda, chtěla jsem se zeptat :) mám úvěr 360tisíc ( přestavba baráčku)
z toho splaceno 65tisic plus mám dva úvěry cca 10tisíc, vše splácím řádně a nikdy žádný problém, jenže mi v Monetě nabídli konsolidaci všech úvěru ale katastrofální úrok někde 13,6%. Výplatu mám 20 tisíc korun z toho mi jde pryč i s úvěry a potřebami ( nájem, jídlo)11tisíc, a 8-7tisíc mi zbyde pro moje potřeby
Nastoupila jsem ted do nové práce takže 3měsíční zkušeb. doba a pak bych mohla žádat?
Přemýšlela jsem jestli by nebylo lepší si udělat účet ještě u ČSOB, a zbytek výplaty si posílat tam aby viděli že mám nějaký příjem, a bylo by pak jednodušší schválení konsolidace.
nabídli mi celkem dobrý úrok, ale nedají mi to protože jsem ve zkušeb. době.
Tak mám si založit účet nebo ještě počkat a zkusit to pak převést bez toho, aniž bych měla účet u ČSOB? ;) :nevim:
Děkuji moc

Vždy je lepsi mit účet v bance. Pak ti dají bez problémů půjčku, či konsolidaci.
Moneta je drahá. Maji hrozny úroky. ČSOB či Raiffesein jsou dle mě, dobrý banky.
Mrkla bych i na Sporku. Někdy se u ní najde dobrý úrok.

Zadej si to do jejich kalkulacek. Je to orientační, ale alespoň budeš vědět, kolik bys cca zaplatila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.20 15:55

13,6% je nějak moc, mě minulý týden dělali kalkulaci na konsolidaci u jiné banky(nevím jestli můžu napsat které) na 250tis. a nabídli úrok 5,7%. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.20 16:02

Prý mi napočítali tak velký úrok díky tomu že tam mam ty dvě menší půjčky :pocitac: :pocitac: přitom u jiných bank, např. ČSOB je úrok v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit
20286
2.11.20 17:07

A je nutne to nejak resit? Dyt 10 tisic musis mit splaceno za chvili ne? Ti pak zbyde jenom ta velka pujcka. Nebo u ni mas nejaky katastrofalni urok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.20 17:37

Mi půjčky krásně pořešil finanční poradce. Oni umí fakt udělat pěkný úrok. Měla jsem i nějaké kreditky, a fakt blbé úvěry. Hříchy z mládí. A pak prostě smůlu… našetřeno na na auto, a koupeno blbě…zadřený motor, na druhé půjčeno atd. atd… no platit budeme ještě asi 7-8 let. A fakt nám to zlevnil. Pořešil i pojistky atd. anonym prosím.

• Citovat
  • Nahlásit
368
2.11.20 22:25

@Kriss Tina to jsou ty co už jsou v dluhové spirále, pro banku se to jeví jako rizikový klient.

Ta ČSOB ji nabídla dobrý úrok možná jen předběžně, až se koukne do registrů, tak třeba nic nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
2.11.20 22:27
@Anonymní píše:
@Barfiy Já žádné resty nemám, jak už jsem říkala vše splácím dobře :) chlapa mám, který mi dává dostatek peněz takže vyjdu dobře, ale vždy jedu sama za sebe ( kolik mi dává jsem nepsala) takže kdyby se něco stalo a my se rozešli chci mít jistotu a neplatit 3 půjčky když mohu jen 1 s lepším úrokem :potlesk: a jinak děkuji za tip

Kdyby se něco stalo, olala, úspěšní NEMAJÍ plán B, vždy jedou plán A! Plan B je pro loosery (říká Arnold):

https://youtu.be/u_ktRTWMX3M (zapni si CS titulky)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat