Půjčovna terénních kočárků (Morava)

Anonymní
24.6.20 12:48

Půjčovna terénních kočárků

Ahoj maminky, nevíte náhodou, zda nekde na Moravě funguje něco jako půjčovna terénních kočárků?? (např. thule) Jedeme na hory a docela by se nam to šiklo.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15200
24.6.20 13:06

Nevím o ničem, myslím, že z hygienických důvodů by to maminky ani moc nechtěly

• já bych uvítala půjčovnu v letoviscích u moře, aby se kočár nemusel přepravovat letadlem :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14841
24.6.20 13:16
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, nevíte náhodou, zda nekde na Moravě funguje něco jako půjčovna terénních kočárků?? (např. thule) Jedeme na hory a docela by se nam to šiklo.

Vím o půjčovně, nosítek, krosen. A na netu, když zadáš do google, tak ti vyjedou i půjčovny kočárků. Zkus pohledat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
24.6.20 13:21

Na Moravě nevím, ale v Praze je půjčovna vozíků za kolo a vlastně to lze použít i jako sportovní „kočárek“. Myslím, že mají i Thule Chariot. Je třeba googlit zda je něco obdobného i na Moravě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.20 13:37

Samozřejmě jsem googlila, ale našla jsem jen 2 pujcovny v Praze. Tady u nás ve městě je taky půjčovna kočárků, ale nemají tam žádný do terénu. Asi na Moravě nic takového nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
333
24.6.20 14:00
@Anonymní píše:
Samozřejmě jsem googlila, ale našla jsem jen 2 pujcovny v Praze. Tady u nás ve městě je taky půjčovna kočárků, ale nemají tam žádný do terénu. Asi na Moravě nic takového nebude.

No pokud ti stačí typ Chariot tak hned první odkaz na googlu mi vyběhl tento http://www.vozikzakolo.cz/pujcovna.html
Víc se mi hledat nechce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.20 14:10

@Finkaa to je super, vůbec mi to vyskocilo. Dekuji moc! :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama