Půl roku bez menses

Anonymní
10.12.18 21:21

Půl roku bez menses

Ahoj. Jsem již půl roku úplně bez menstruace kvůli nízkému BMI.
Mám zde několik dotazů:
Nemusím to nějak řešit, když stejně nechci mít děti?
Může žena otěhotnět, když nemá MS?
Anonym z pochopitelných důvodů.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7454
10.12.18 21:24

Otěhotnět můžeš, ovulace může přijít kdykoliv. A tvrdit, jak stejně nechci děti je docela odvážné. Já to říkala taky, než jsem dospěla do určitého věku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1358
10.12.18 21:26

Určitě to zdravé není. Tělo se menstruací čistí. Tvoje tělo není zdravé. Měl by to být pro tebe jasný signál, ať s tím začneš něco dělat. Zahravas si. Teď dítě nechceš, co za 10-15let? Nikdy nevíš, co budeš ci nebudeš chtít. A ano otěhotnět můžeš, ovulace může přijít kdykoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.18 21:28

Kolik ti je? Jak si můžeš být tak jistá, že dítě nechceš? No já to taky tvrdila a změnila jsem názor, takže nikdy nevíš, kdy ho změníš ty ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.12.18 21:31

20. Jsem si 100% jistá, že názor nezměnim, to mě fakt netrápí.

• Nahlásit
  • Citovat
1358
10.12.18 21:35
@Anonymní píše:
20. Jsem si 100% jistá, že názor nezměnim, to mě fakt netrápí.

Dovol, abych se pousmála. Názor můžeš změnit ze dne na den. Takových ženských i chlapů znám :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nikdy neříkej nikdy, tím se rid. A taky, že máš být zdravá a zdravé a přirozene je mít menzes. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.18 21:40

@mamina89 Podívej, už jenom kvůli postavě, na který jsem docela dlouhou dobu makala, bych to nedopustila. Takže tak.

• Nahlásit
  • Citovat
10.12.18 21:51

Problém to je. Řekla bych, že o dost větší, než si sama dokážeš představit. Určitě bys to řešit měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11888
10.12.18 22:05

To že ti vynechala menstruace je známka, že organismus pomalu, ale jistě selhává.
Chronické anorektičky mívají daleko aktunější a závažnější zdraovtní potíže dříve, než se k nějaké plodnosti dostanou.

A ano - čím delší dobu si budeš ubližovat, tím méně pravděpodobné je, že se z toho tvoje tělo zotaví úplně, až se konečně začneš mít ráda a smíříš se stím, že anorexie není tvoje ochrana, ale že je to parazit, který ti doslova a dopísmene krade život a velmi pomalu a velmi bolestivě tě zabíjí.

Ale když pámbů dopustí a budeš souložit bez ochrany, tak jo - můžeš otěhotnět i v tomhle případě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22925
10.12.18 22:14
@Ou píše:
To že ti vynechala menstruace je známka, že organismus pomalu, ale jistě selhává.
Chronické anorektičky mívají daleko aktunější a závažnější zdraovtní potíže dříve, než se k nějaké plodnosti dostanou.

A ano - čím delší dobu si budeš ubližovat, tím méně pravděpodobné je, že se z toho tvoje tělo zotaví úplně, až se konečně začneš mít ráda a smíříš se stím, že anorexie není tvoje ochrana, ale že je to parazit, který ti doslova a dopísmene krade život a velmi pomalu a velmi bolestivě tě zabíjí.

Ale když pámbů dopustí a budeš souložit bez ochrany, tak jo - můžeš otěhotnět i v tomhle případě.

Neselhává. Jen nechává energii na životně důležité funkce. A to ovulace není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
898
10.12.18 22:24
@Anonymní píše:
Ahoj. Jsem již půl roku úplně bez menstruace kvůli nízkému BMI.
Mám zde několik dotazů:
Nemusím to nějak řešit, když stejně nechci mít děti?
Může žena otěhotnět, když nemá MS?
Anonym z pochopitelných důvodů.

A kolik máš váhu a výšku, když menses nemáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.18 22:27

@pocker 156 cm a 42,6 kg

• Nahlásit
  • Citovat
562
10.12.18 22:29
@Anonymní píše:
@mamina89 Podívej, už jenom kvůli postavě, na který jsem docela dlouhou dobu makala, bych to nedopustila. Takže tak.

Tvl to je názor…kdybych tohle řešila při každým těhotenství tak jsem bezdětná. A to taky makám a dřu páč představa že chodím po tomhle světě se zadkem u kolen mě děsí. Hele jestli to jednou dokázala dokážeš to i pak. Horší je že to nebudeš mít úplně zdravě vysportovany když nemám menzes…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
10.12.18 22:32
@Anonymní píše:
@pocker 156 cm a 42,6 kg

Takhle to nevypadá nejhůře. Mám 170 a 50 kg. Takže spíš jde o to jestli je tvoje tělo na tohle stavěný. Stačilo by třeba 5kilo přidat. Nevím neznám tě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3163
10.12.18 22:38

Ja myslim, ze potrebujes psychiatra. Zahravas si se svym zdravim. A ze ve dvaceti rozhodne vis, ze nechces mit nikdy dite? Haha. Ve dvaceti si to dokaze predstavit jenom malo ktera z nas. Za par let budes mluvit jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama