Punta cana život pod vodou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lamátko
Závislačka 2729 příspěvků 01.07.19 08:38
Punta cana život pod vodou

Ahoj, prosím kdo jste byl na dovče v Dom rep. Jsou pod vodou když jste se potápěli různě barevné rybičky? Chceme jet s dětma na punta canu a tak mě zajímá zda tato atrakce by tam byla.
Děkuji

Reakce:
warita
Extra třída :D 11352 příspěvků 01.07.19 09:24
@Lamátko píše:
Ahoj, prosím kdo jste byl na dovče v Dom rep. Jsou pod vodou když jste se potápěli různě barevné rybičky? Chceme jet s dětma na punta canu a tak mě zajímá zda tato atrakce by tam byla.
Děkuji

Punta Cana je super, vrele doporucuju. Zda jsou videt rybicky ve vodach u rezortu nevim. Da se vyrazit za potapenim v ramci vyletu, kde te vezmou ke koralovemu utesu. Byla jsem, moc nedoporucuju. Utes je uplne zdevastovany, jezdi tam jeden autobus s turisty za druhym, voda kalna, vsude se vali ulomky koralu. Rybicky tam ale byly, to jo. Holt to vypadalo dost smutne co do stavu toho utesu.

Nam se moc libilo jako vylet projizdka na konich, obzvlaste romanticky a surealne pusobila jizda na konich po opustene plazi, kde voda omyvala panenske pobrezi a nad vodou se naklanely palmy. To jsem mela pocit, ze to je jako vystrizene z nejakeho filmu nebo snu.

Take jsou pekne vylety na terennich motorkach (mam na mysli ctyrkolky), kdy se projizdi horskymi vesnickami a castecne i po plazi a je to proste zazitek.

S tim potapenim u rezortu bych to proste zkusila. Nejake ryby tam urcite budou, zda to budou takove ty super barevne jako u koraloveho utesu, to nevim.

Mimochodem, jakou cestovkou tam jedete? Mne by to taky zajimalo.

Holkaholkaa
Kecalka 122 příspěvků 01.07.19 13:59

Nejkrasnejsi dovolená na které jsem byla :srdce:

Lamátko
Závislačka 2729 příspěvků 01.07.19 19:11

My nechceme přes ck. Chceme letět v lednu a extra letenky a ubytko. Akorát nemůžu sehnat ubytko s bungalovem. To by se mi líbilo nejvíc bungalov a docházet na jídlo. Pak ještě přemýšlím o bayahabe nebo jak se to místo jmenuje

warita
Extra třída :D 11352 příspěvků 01.07.19 20:04
@Lamátko píše:
My nechceme přes ck. Chceme letět v lednu a extra letenky a ubytko. Akorát nemůžu sehnat ubytko s bungalovem. To by se mi líbilo nejvíc bungalov a docházet na jídlo. Pak ještě přemýšlím o bayahabe nebo jak se to místo jmenuje

a jak bookujes letenky. Ja jsem zkousela pred lety neco najit a nenasla.

Lamátko
Závislačka 2729 příspěvků 01.07.19 22:41

Napr přes scyscanner, to jsme letěli tak na kanáry, ale někdy jsou i akce na letenky

Váš příspěvek
Reklama