Pupínek - neštovice?

3387
19.6.15 17:45

Pupínek - neštovice?

Maminky, je toto neštovice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2929
19.6.15 17:52

Může to být neštovice stejně jako štípanec od hmyzu :nevim: Má jen jeden pupínek? Syn šel ráno do školy a odpoledne, když jsem ho vyzvedávala, měl už pupenů snad třicet, tak počkej do rána a budeš mít jasno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3387
19.6.15 17:55

@Loll děkuji. Stejně nic jiného než čekat nezbývá. Ale zajímalo by mě to..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
19.6.15 18:07

@Vermun No člověče něco podobného má teď moje desetiletá dcera. A neštovice to nejsou. Měla tři pupínky, které delší dobu nemizely. Pak si to asi ručníkem roznesla na jiné části těla se jí objevily dva. Ty předchozí zatím zmizli. Ale po hodně dlouhé době. Co to je netuším… chystáme se na kožní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3387
19.6.15 18:09

@Black Cat no starší dcera chodí do školky a tam neštovice řádí, nicméně ona je už měla, tak jsem byla v klidu, ale ted nevím. Má ještě takovou tečku na ruce, která se teď po sprše teplou vodou zvětšila a více zvýraznila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
19.6.15 18:11

@Vermun No neštovice mají opravdu rychlý průběh… takže počkej a uvidíš… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4157
19.6.15 18:29

Mě to jako neštovice přijde, ted je má druhej kluk…uvidíš jestli budou další nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4060
19.6.15 18:33

U nás začaly neštovice právě jedním takovým pupínkem. Do rána se vesele rozmnožily, tak to bylo jasné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
19.6.15 18:54
@Black Cat píše:
@Vermun No člověče něco podobného má teď moje desetiletá dcera. A neštovice to nejsou. Měla tři pupínky, které delší dobu nemizely. Pak si to asi ručníkem roznesla na jiné části těla se jí objevily dva. Ty předchozí zatím zmizli. Ale po hodně dlouhé době. Co to je netuším… chystáme se na kožní.

Moluska? Dcera je teď chytla :zed: a jsem zvědavá, jak to u nás dopadne. Prý mohou zmizet i samy. Ale moluska oproti vstupnímu obrázku ( a i oproti neštovicím) nebývají zarudlá v okolí.

• Citovat
  • Upravit
3387
19.6.15 19:00

A řekla bych že těch teček i přibylo. No uvidíme, jsem zvědavá. Do toho má ještě nějakou bakterii ve střevech, takže nesmí mléko a on usíná s UM a do toho má zarudlé středouší, tak rozháníme ještě náběh na zánět středouší. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
19.6.15 20:17

@donaga Jo to je ono. Vím že jsem na ten název narazila v jedné diskusi, jen jsem si nemohla vzomenout… a je pravda, že malá to zarudlé kolem pupínku nemá. Jak to řešíte? Já četla o jakémsi vydloubávání lžičkou :roll: to mi přijde šílené…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22319
19.6.15 21:09

@Vermun Takhle u našich dětí vypadaly. A ten rychlý průběh, no jak kdo. Mladší dcera měla první den dva pupínky, druhý den tři a třetí den se jí udělaly ještě dva. Přesně 2 týdny po starší. Jedna horší noc, jinak žádné teploty, nic… Takže je budu asi čekat ještě jednou.
Starší těch pupenů měla asi 50, ale průběh dobrý. Dvě noci taky horší, asi to svědí. Ale teploty minimální, nemazali jsme ničím… tak přeji taky dobrý průběh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3387
19.6.15 21:27

@Aries6 dekuji, jsem zvedavá na noc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.15 21:58

Na neštovice to vypadá dost pravděpodobně. A také: neštovice jsou virové a ten virus působí jako kapénová infekce, takže rýma, kašel, záněty středouší, krku apod.
Držím palce, ať to zvládnete. Ráno budeš moudřejší- tak napiš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
20.6.15 20:36

@Vermun Tak jak to vypadá? Jsou to neštovice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama