Zápal plic - bolesti bříška, jak dlouho?

18.6.15 21:46

Zapal plic - bolesti briska, jak dlouho

Prosim o radu, ditko 15 mesicu ma zapal plic, dostali jsme ATB. Uz tri noci proplakala, napina se, strasne ji boli brisko, Pry to k tomu patri. Mohu se zeptat na vasi zkusenost, za jak dkouho po nasazeni ATB bolesti bricha prestaly? Dekuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7421
18.6.15 21:56

A dáváš probiotika?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.15 22:08

Davam latobacilky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10141
18.6.15 22:09
@jananovakova2 píše:
Prosim o radu, ditko 15 mesicu ma zapal plic, dostali jsme ATB. Uz tri noci proplakala, napina se, strasne ji boli brisko, Pry to k tomu patri. Mohu se zeptat na vasi zkusenost, za jak dkouho po nasazeni ATB bolesti bricha prestaly? Dekuji.

A to bolí bříško asi po těch ATB?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.15 22:12

Ne ne, bolelo i pred. Pry deti se zapalem plic casto trpi na bolesti bricha.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24292
18.6.15 22:32

Záleží, co má za ATB. Pokud má Klacid (Fromilid, claritrhromycin), tak to je pěkná zátěž na žaludek, dávali jsme k tomu lidem preventivně i Helicid.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4367
19.6.15 05:10

Dcera měla bolesti bříška při skoro každé nemoci. Je to tím, že jsou zvětšené lymfatické uzlinky kolem pupíku, které jsou aktivovány imunitním systémem.
Je to nepříjemné, lze ulevit teplým obkladem na bříško /plenka namočená v teplé vodě, vyždímaná na pupík, igelit a ručník/. To mi doporučovali v nemocnici.
ATB by měli zabrat a bolest ustoupí.
:kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7421
19.6.15 19:26
@danyk píše:
Záleží, co má za ATB. Pokud má Klacid (Fromilid, claritrhromycin), tak to je pěkná zátěž na žaludek, dávali jsme k tomu lidem preventivně i Helicid.

Danyk, tam ale píšou, že omeprasol může ovlivnit účinky tohot léku, není to pak problém? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24292
20.6.15 09:37

@Brontik ordinovali to tak lékaři, tak buď nečetli leták :-), nebo se rozhodli to nerespektovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7421
20.6.15 21:37

No tak snad to nebude tak „horký“ jinak mne z toho klepne. Potřebuju, aby měla obojí a ne na zbytečně moc dlouho… :zed: :zed: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24292
21.6.15 08:51

@Brontik tak se poptej konkrétního lékaře. Naše dítě bere léky, které prostě musí mít, a u nich je v letáku, že se nesmí brát u neštovic (nebo co). Tak jsem se ptala lékařky a prostě to odmítla, že to je nesmysl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek