Sirup na suchý kašel

3018
18.6.15 07:30

sirup na suchý kašel

Prosím o radu, (k Dr. se dnes nedostanu, jsem bez auta). Malá 4,5 let od včerejška má rýmu - nic hrozného, ale dnes se vzbudila s kašlem, nemá teplotu, jí, ale ten kašel se mi moc nezdá…Takový suchý, dráždivý…Co používáte za sirupy? Je no náš první kašel, který není jen odkašlávání z rýmy… :nevim: Mám doma jitrocelový sirup, ale tak nějak cítím, že to bude chtít větší kalibr - vím, že je dobrý Erdomed, ale ten je na předpis :nevim:… je něco podobného co lze koupit bez předpisu? Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1379
18.6.15 07:43

Za mě Kaloba - je přírodní ale nám funguje. Na suchý zabírá Sinecod, pokud tedy fakt nemá na průduškách hleny, které by potřebovala vykašlat, pak je lepší podpořit vykašlávání třeba mucosolvanem nebo acc.
Edit: Kaloba je psaná jako lék na vlhký kašel - záněty průdušek, ale nám teda pomáhá i s rýmou a tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.15 08:37

Robitusin 90kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
939
18.6.15 08:40

Mám vyzkoušený Ditustat. Sice jsou to kapky, ale opravdu pomohly dětem i nám dospělákům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mishullka
18.6.15 08:46

Sinecod

• Nahlásit
  • Citovat
22314
18.6.15 10:16

@MarieP Já na kašel nejlépe tymián. Normálně vyluhovat a po douškách pít, nebo nalít k tomu, co běžně pije.
A nekašle spíš, že jí stékají hleny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22314
18.6.15 10:17
@Aries6 píše:
@MarieP Já na kašel nejlépe tymián. Normálně vyluhovat a po douškách pít, nebo nalít k tomu, co běžně pije.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3018
18.6.15 11:32

Ahoj holky, nakonec jsem zavolala Dr. a ten mi doporučil Stoptussin, pokud se mi nebude zdát, tak máme raději přijít…
@Aries6, ne hleny to nejsou, to známe - mívá rýmu ze školky a pak kašle-jak to teče - na to ale stačí ten Jitrocelový sirup… Toto zní jinak, ale fakt nemám zkušenosti, malá kromě rýmy nemocná nebývá :nevim:. Ale nekašle moc, jen sem tam, jinak vypadá naprosto zdravě, hraje si, jí je veselá, nemá teplotu, jen ta rýma a kašel :roll:…no uvidím jak to bude vypadat zítra…Díky všem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama