Pupínky a průjem

Anonymní
24.6.13 17:08

Pupínky a prujem

Ahoj malý má na hrudi od pátku pupínky, myslela jsem, že to jsou potničky mizely, ale dnes se zase rozjely. Zítra jdeme k dr, ale máme jít na očkování.
Jí to co normálně.
Vypadá to na alergii?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12505
24.6.13 17:10

No chtěla jsem to dát anonymně at nevypadám jako blbec, ale tak fotka mě prozradila :D Zítra k dr jdeme, jen sem trochu vyplašená co by to mohlo být :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12505
24.6.13 17:12

Ještě nějaké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
24.6.13 17:18

@Prcek88 proč jak blbec, já chtěla včera zakládat taky pupínkovou diskuzi :mrgreen: akorát jsem byla unavená, tak jsem šla spát :lol:

Na těch fotkách to není moc poznat :nevim: koukni na google, já včera zjistila že má holka zarděnky nebo spalničky, ale bez teplot :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
12505
24.6.13 17:22
@Jasněnkaa píše:
@Prcek88 proč jak blbec, já chtěla včera zakládat taky pupínkovou diskuzi :mrgreen: akorát jsem byla unavená, tak jsem šla spát :lol:Na těch fotkách to není moc poznat :nevim: koukni na google, já včera zjistila že má holka zarděnky nebo spalničky, ale bez teplot :mrgreen:

On je taky bez teplot, baští, hraje si, je uplně v pohodě až na ty pupínky a průjem. Lezou mu zuby, už se prožízly tak sem myslela, že ten průjem má z toho. A pupínky z bazénu, a co holka dobrý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
24.6.13 17:24

To bude z horka. Ale ten průjem se může rozjet, takže bych neočkovala. Akorát se budeš zbytečně nervovat, jako já :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
24.6.13 17:26

@Prcek88 jo, asi se ji vyrazila blbost :roll: hele jak píše paní @gabriela82 asi odsuň očkování, pupínky a srajda, to je blbá kombinace :think: třeba má nějakej virus :nevim: kdyby jsi ten průjem chytla taky, tak ti poradím kdo ti poradí :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
12505
24.6.13 17:26
@gabriela82 píše:
To bude z horka. Ale ten průjem se může rozjet, takže bych neočkovala. Akorát se budeš zbytečně nervovat, jako já :mrgreen:

Očkovat nebudu, to je jasná, pujdu jen ráno k mudře tak jí to ukážu a očkování odložím určitě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12505
24.6.13 17:28

@Jasněnkaa Já sem zatím docvela v pohodě, sem něco mezi tím, a kdo by mi poradil??
Podle mě to má z tý vody nalokal se, potil se atd.
Jen je divný, že se to zase rozjelo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
24.6.13 17:29

@Jasněnkaa ha ha :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
24.6.13 17:32

@Prcek88 řekla bych, že já. Řeším to samé už skoro týden. Kombinace očkování, srajdy a horeček :zed: Pak jsem to čapla já. Už je to snad za námi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12505
24.6.13 17:34
@gabriela82 píše:
@Prcek88 řekla bych, že já. Řeším to samé už skoro týden. Kombinace očkování, srajdy a horeček :zed: Pak jsem to čapla já. Už je to snad za námi.

Tak malýmu byl malinký nevím pár týdnů venku skoro 40ky a ona mu dala hexua prevenar najednou prujem, šílený teploty atd takže, od tý doby si dávám majzla, ještě že máme jinou doktorku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12505
24.6.13 17:35

@gabriela82 Taky sem to měla s malým, bydlela sem na záchodě a ještě malej do toho šílený to bylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
24.6.13 17:40

@Prcek88 @gabriela82 si založte skupinu :mrgreen:

Já myslím, že to je z těch veder, protože to byl fakt masakr :poblion: u nás už dobrý, ale byl to nerv teda :zed: a to jsem s mrňochem ani nechodila ven, ani starší nic nedotáhli, oba dva tuhek bobek, teda né že bych jim ho kontrolovala :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4466
24.6.13 17:48

Malá má taky :roll:, hele co je na tý první fotce za část těla? Marně tu nad tím dumám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat