Pupínky na obličeji

194
7.5.15 13:50

pupínky na obličeji

Ahoj maminky
Poprosim Vas o radu, malemu se asi dva dny zpet udelaly na tvaricce pupinky, ma je ale jen na tvarickach. Kdyz namazu bepanthenem tak nejsou tak zarudle ale stejne nezmizi, dnes je ma treti den.
Od pondeli ma jine mlicko, davala jsem nutrilon profuturu a ted jsem koupila nutrilon proexpert ha. Mohl by to miz z toho mlicka? Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4462
7.5.15 13:54

@Chadimka Hned jak jsem viděla fotku napadla mě reakce… Takhel měl kluk na tvářičce pupínky, když mi snědl skleničku jahodový marmelády :lol: Nepozorovaně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
7.5.15 13:56

@DeTer tak tim to u nas nebude :/ cele tri dny jsem mu nedala nic jineho krome toho mlicka a pak prikrm, ale ty uz dlabe dlouho, no asi zkusim zase koupit profuturu, treba mu tohle az moc zdrave mlicko proste nesedi :) hlavne mi nevypije ani celou davku, co driv pil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
7.5.15 13:57

Malej ma teda atop. ekzem, ale ten u neho vypada uplne jinam, tak tim myslim to nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4462
7.5.15 14:06

@Chadimka No né, jen jsem tim chtěla napsat, že nějaká reakce to bude.. Resp. Mohla by být

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3176
7.5.15 14:26

Nemůže to byt stipanec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
758
7.5.15 14:35

@jakuve presne tak ja bych taky tipovala stipanec (sama mam na obliceji tri a na rukach a kloubech)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
7.5.15 15:09

Stipance to asi nebudou, nevim z ceho, malej byl nemocny mel sestou nemoc a uz tyden nebyl venku a doma tezko… Hlavne to jsou vylozene pupinky a vypada to jako akne :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.5.15 15:53

A kolik je malému? moje malá mezi 4 a 6 týdnem měla červené pupínky, některé s bílým terčíkem (jako akné) na celém obličeji, krku a i ve vláskách. Na radu Dr jsem jemnou vrstvou, úplně průhlednou, namazala sudocremem a do druhého dne se to zlepšilo. Teď to ještě odeznívá, ale je to mnohem lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12296
7.5.15 16:12

Beďar?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13148
7.5.15 16:38

Moje dcera ma uplne to same. Mazu bepan. a je to lepsi, ale zas to vyleze. Ma to teda jen na jedne tvari. V pondeli to ukazu doktorce a uvidime.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
7.5.15 18:29

Malému je 5měs. ale to akné je novorozenecké, nebo? Mě to teda také připadá jako ono, ale myslela jsem, že to už je pozdě.
Také mažu Bepanthenem, ale je možné že to má i po tom HA mlíčku, teď jsem mu dala klasiku a to dal 230ml, takže to HA mu zřejmě ani nechutnalo. Je hořké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
14.5.15 12:35

@Šarlota4 Mohu se zeptat co Vám MUDr. řekla?? My jdeme až za týden a pupínky vždy den nejsou a pak zase s ničeho nic vylezou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13148
14.5.15 13:14

@Chadimka rikala, ze to na Atop nevypada a napsala nam na to lipobasi. O vikendu mi kamaradka zdravotni sestra rikala, ze jejimu synovi pomohla rakytnikova mast. Tak zkusim dnes poridit oboje a uvidime.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
14.5.15 14:43

@Šarlota4 Díky za info :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu