Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Takhle to vypada pri borelioze? Myslim.
Skoc si k obvodakovi, jezme ti krev a nasadi antibiotika, dobry to bude ![]()
@Stevia Ty bláho nestraš.
Radsi si tam zítra zajdu. To budou v práci rádi ![]()
@Zizalka píše:
Na hrnci se muselo spát dost blbě, ne?(sorry za vtip)
@Zizalka píše:
Na hrnci se muselo spát dost blbě, ne?(sorry za vtip)
Může být borelioza, ale nemusí. Já kdysi jako děcko měla to samé na stehně a borelka to nebyla, štípla mě nějaká muška jedůvka.
@Ivtcha Ale já uvnitř toho kruhu nemám žádný pupínek
Co jsem koukala na net tak tam bývá…
@Weru píše:
A svedi to? Me ten flek pri borelioze strasne svedil
Nešahám si na to abych si to nepodráždila, ale včera jsem si to ale přejela prsty a potom mě to svědilo fest. Jak probíhala ta tvá nemoc?
To nemusela mit kliste, staci komar nebo svine moucha kousava, to si ani neuvedomis…
Zakladatelko, v praci radosti skakat asi nebudou, ale prechozena borelioza-potes koste, to neni zadna sranda…
@Anonymní píše:
Nešahám si na to abych si to nepodráždila, ale včera jsem si to ale přejela prsty a potom mě to svědilo fest. Jak probíhala ta tvá nemoc?
Ona asi u kazdyho probiha jinak.
Bylo mi 13 let a podcenili jsme to tak, ze jsem dostala vysoky horecky a mela halucinace. Druhej den jsme padili k lekari a ja dostala antibiotika a snad pul roku jsme chodila na krevni testy
, uz nevim jak casto, jestli kazdy mesic? To bych kecala.
Rozhodne to nepodcen, neni to prd.el. Mne to fakt pripada jak borelioza, nemusi byt, ale radsi hned zajdi k lekari.
@Anonymní píše:
@Ivtcha Ale já uvnitř toho kruhu nemám žádný pupínekCo jsem koukala na net tak tam bývá…
Uvidíš, ono se to stejně pozná až z té krve, nic moc nevykoumáme s pupínekm i bez
![]()
Ahoj holky
Co to může být? Není to příznak nějaké nemoci?

Včera se mi objevilo na zádech toto!