Co to může být? Vyrážka tvar kruhu na mých zádech!

Anonymní
6.5.15 20:29

Co to může být? Vyrážka tvar kruhu na mých zádech!

Ahoj holky :mavam:
Včera se mi objevilo na zádech toto! 8o Co to může být? Není to příznak nějaké nemoci? :lol: :lol: :lol:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10952
6.5.15 20:32

Takhle to vypada pri borelioze? Myslim.
Skoc si k obvodakovi, jezme ti krev a nasadi antibiotika, dobry to bude ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2480
6.5.15 20:32

Na hrnci se muselo spát dost blbě, ne? :mrgreen: (sorry za vtip)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.5.15 20:34

@Stevia Ty bláho nestraš. 8o Radsi si tam zítra zajdu. To budou v práci rádi :?

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
6.5.15 20:35
@Zizalka píše:
Na hrnci se muselo spát dost blbě, ne? :mrgreen: (sorry za vtip)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Neboj, v pohodě. :palec: To víš, chci být zajímavá tak i nepohodlnou noc protrpím :oops: :mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
8940
6.5.15 20:36

Borelioza, rychle k doktorovi na testy, fásneš rovnou atb :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46867
6.5.15 20:37

A svedi to? Me ten flek pri borelioze strasne svedil :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11689
6.5.15 20:38

No jo fakt to vypadá jako borelioza, neměla jsi tam klíště?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13943
6.5.15 20:38
@Zizalka píše:
Na hrnci se muselo spát dost blbě, ne? :mrgreen: (sorry za vtip)
:lol: :lol: :lol:

Může být borelioza, ale nemusí. Já kdysi jako děcko měla to samé na stehně a borelka to nebyla, štípla mě nějaká muška jedůvka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.5.15 20:38

@Ivtcha Ale já uvnitř toho kruhu nemám žádný pupínek :nevim: Co jsem koukala na net tak tam bývá…

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
6.5.15 20:40
@Weru píše:
A svedi to? Me ten flek pri borelioze strasne svedil :think:

Nešahám si na to abych si to nepodráždila, ale včera jsem si to ale přejela prsty a potom mě to svědilo fest. Jak probíhala ta tvá nemoc?

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
6.5.15 20:40

Klíště jsem tam neměla.

  • Citovat
  • Upravit
10952
6.5.15 20:41

To nemusela mit kliste, staci komar nebo svine moucha kousava, to si ani neuvedomis…
Zakladatelko, v praci radosti skakat asi nebudou, ale prechozena borelioza-potes koste, to neni zadna sranda…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46867
6.5.15 20:42
@Anonymní píše:
Nešahám si na to abych si to nepodráždila, ale včera jsem si to ale přejela prsty a potom mě to svědilo fest. Jak probíhala ta tvá nemoc?

Ona asi u kazdyho probiha jinak.
Bylo mi 13 let a podcenili jsme to tak, ze jsem dostala vysoky horecky a mela halucinace. Druhej den jsme padili k lekari a ja dostala antibiotika a snad pul roku jsme chodila na krevni testy :cert:, uz nevim jak casto, jestli kazdy mesic? To bych kecala.
Rozhodne to nepodcen, neni to prd.el. Mne to fakt pripada jak borelioza, nemusi byt, ale radsi hned zajdi k lekari.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8940
6.5.15 20:43
@Anonymní píše:
@Ivtcha Ale já uvnitř toho kruhu nemám žádný pupínek :nevim: Co jsem koukala na net tak tam bývá…

Uvidíš, ono se to stejně pozná až z té krve, nic moc nevykoumáme s pupínekm i bez :? :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek