Pytle / vaky na uskladnění oblečení?

207
4.5.09 19:25

Pytle / vaky na uskladnění oblečení?

Potřebovala bych uskladnit oblečení po synovi a schovat pro další mimčo -nejspíš bych to „zazimovala“ do gauče - myslela jsem, že nejlépe do takových těch zavíratelných igelitových pytlů / vaků / pouzder. Nemáte někdo typ? Kdysi jsem tady na podobnou diskusi narazila, ale je to už dlouho a nemůžu to najít. Prosím, poraďte, s čím jste spokojené popř. kde / za kolik jste to pořídili… Děkuju:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2412
4.5.09 19:36

Ahoj,
nejlépe se mi osvědčily pytle „varessa“, naposledy jsme je kupovali v Makru 5 pytlů různé velikosti za 350 Kč.
Rozhodně nedoporučuju levné pytle od stánkařů, neosvědčily se, nedrží podtlak a nafukují se.
LuckaH

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2704
4.5.09 20:01

ahoj, mně se osvědčily pytle z Tchiba, teď je mají ve výprodeji za dobrou cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
4.5.09 20:07

mě se bohužel neosvědčili žádné a to mám asi tři druhy od různých společností a obchodníků. žádný nedrží podtlak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.09 21:32

my mame taky od Tchibo a jsem s nima spokojena, jenom si kocka dva spletla s drápadlem, takze uz nejsou vakuovy :-( ale pouzivam je i tak aspon na uskladneni na pudu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
4.5.09 23:05

Já mám z IKEi takový látkový krabice na zipy - 35×35×35 za 100Kč. Vejde se tam toho mraky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2150
5.5.09 11:34

Tak já kupuju u Vietnamců podle velikosti buď za 60 nebo za 75 korun jeden. U některých se stane, že vakuum neudrží, ale i tak je to super, že se tam nedostane prach a moli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.7.09 14:49

Ahoj , ja mam dlouho ty z Makra, ted asi rok jsou v akci ty z TV products. Oboje drzi podtlak vyborne, az si rikam, ze to vasaju spis mene, aby to nebylo zmackany.

• Nahlásit
  • Citovat
blizennec
9.7.12 09:06

Ahoj, nevíte jestli se dají ještě sehnat pytle od tchiba? Na jejich stránkách je nemůžu najít :-(

• Nahlásit
  • Citovat
1
9.7.12 13:41

Mám pytle z mimibazaru a některé sice nevydržely, ale nedostal se tam prach, moli, vlhkost. I tak je to pro mě obr úspora místa… jeden kus mě vyšel tak na 40Kč, u Veitnamců jsem je viděla taky, ještě nezkoušela, ale chystám se… mám i ty největší a tam máme matrace a deky a ty drží až na 1ks z 10 zatím všechny. Na oblečení mi přijdou dostačující ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
9.7.12 16:00

Já jsem je koupila v obchodě, který prodává věci z teleshoppingu a vaky jsou velmi kvalitní :) V Lidlu ale měli jednou akci těch samých vaků, ale za polovinu peněz, tak na to mrkni ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blizennec
9.7.12 19:59

tak jestli to měli v Lidlu v akci, tak určo teď nebude, škoda :-( a já bych je potřebovala co nejdříve, takže čekat na další nebudu :?
http://www.gastromex.cz/…6x50-cm.html
http://www.beibei.cz/…VY-VAK-PYTEL
http://www.darkyla.cz/vakuove-pytle
a neznáte nebo nemáte zkušenost některá s těmito? myslíte, že je to dobrá cena a mohlo by mít cenu to vyzkoušet? :)

• Nahlásit
  • Citovat
blizennec
9.7.12 21:41

Holky ještě dotaz - ty „špatné“ pytle, za jak dlouho se vám začaly nafukovat? přes noc nebo až třeba za pár dní :?: já jen jestli to pak případně poznám hned nebo až dýl :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
5996
24.2.15 07:48

Ahoj všem dovolím si obnovit, zajímá mě zda má někdo zkušenost s těmito pytli http://www.zbozomat.cz/…poustu-mista?… a zda by jste si je koupily? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
24.2.15 08:03

@Susan23 ahoj, ja jsem mela puvodne ty z teleshopingu a byly uplne naprda, a ted jsem si koupila tyhle taky pres slevovej server, mozna to byl taky zbozomat a fakt jsou supr. pred rokem jsem zavakuovala a doted je to jak sutr. perfektne to drzi :-) pak jsem si objednala jeste jednu sadu, kdyz jsem si overila, ze jsou skvely :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama