"Špinění" v těhotenství

922
1.9.05 09:22

"špinění" v těhotenství

Ahoj všem, trochu se stýdím svěřit s tak intimní otázkou, ale doufám, že mi odpovíte a poradíte :oops: .
Jsem ve 24 tt a před chvílí, když jsem byla na wc jsem na intimce zjistila, že mám slabě hnědý (opravdu slabě) výtok. Pěkně jsem se lekla a hned jsem volala k Dr. Setřička mi řekla, že to může být jen prasklá cévka a že se to stává. Kdyby to prý pokračovalo i zítra, mám zavolat. Měla jste to v těhu některá? Napadlo mě, jestli to nemůže být způsobeno včerejším tulením s manžou :oops: , ale nikdy jsem po sexu takovéhle problémy neměla. Ještě musím dodat, že bříško mě nebolí.
Jaký názor na to měl váš Dr.?
Díky Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
1.9.05 10:07

Taky jsem spinila, ale uz od 8tt. Doktor vam pravdepodobne zakaze tulenicko, pokud to neprestane. Ja jsem na to dostala Ascorutin a potom to vzdycky prestalo. Taky zalezi jestli je to zaschla krev nebo cerstva svetla. To prvni je mene nebezpecne…
Jo a taky se to stava po kontrole u doktora po vnitrnim vysetreni. Po kazde mi rikal, at se nevylekam, kdybych po tom spinila.
Preji at to brzo prestane a mas pohodove tehu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
1.9.05 10:30

AHOJKY,
JÁ VLASTNĚ ŠPINILA CELÉ TĚHU…NEJDŘÍVE HEMATOM V DĚLOZE A PAK ASI TY CÉVKY.
PO VYŠETŘENÍ A TO MUSÍM ŘÍCI ŽE BYL DR.OPATRNÝ, JSEM NĚKDY KRVÁCELA DOCELA DOST :!
NO A DNESKA TU JE SE MNOU PŮLROČNÍ ZDRAVÉ MIMI :lol:
TAKŽE NEBOJ,ALE ZAJDI PRO JISTOTU K DR.

PA GABULE

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
1.9.05 10:53

Ahojky,

já jsem po tuleníčku v těhu taky špinila, tudíž nám ho pan doktor nejdřív omezil a pak zakázal… :oops:
Určitě to nic není - je fakt, že se to stává, ale k dr. raději zajdi, abys měla jistotu.

Zdravé miminko přeje Ála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
1.9.05 10:58

Díky všem za uklidnění. Teď jsem byla na WC a musím s úlevou napsat, že už je to skoro ok. Jen pro doplnění. Neměla jsem tam krev, jen slaboulince nahnědlý výtok :oops: .
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.9.05 11:12

Ahoj Berčo,
já jsem špinila v 9tt (dnes 13tt - takže ještě moc daleko nejsem :? ), naklusla jsem k dr, a sestřička se mě jako první ptala na styk (nebyl). Dr. mě vyšetřila, řekla, že se nemám znepokojovat a do karty napsala hnědý výtok, na:,–(ila mi také Ascorutin a Utrogestan (ten beru dodnes - minulé těhu nedopadlo, ale už v 9tt). V sexu nám dala na týden zdrženlivost, ale já jí v pohodě dodržuji dodnes :wink: - chudák manža :oops: , prostě nemám chuť :oops: . Měla jsem 2× minišpinění a od té doby nic. Není důvod k obavám a styk byl pravděpodobně vyvolávacím momentem. Hnědý výtok nic neznamená. Takže klídek :! :! , ale obavy zcela chápu :wink:
Ať se daří
Zet

• Nahlásit
  • Citovat
92
1.9.05 13:11

Ahoj Berco,
myslím, že to bude v pohodě - já jsem tenhle hnědavý výtok měla asi třikrát - během prvních 12tt (prostě ze mě „vyšel“ takový hnědavý hlen - a za chvilku už to bylo v poho - žádné bolesti ani křeče). Řekla jsem to MUDr. a ta pravila, že se to může stát - hlavně když je mimi níž - může se to stát když zvedneš něco těžšího nebo po styku. (prostě ze mě „vyšel“ takový hnědavý hlen - a za chvilku už to bylo v poho - žádné bolesti ani křeče)
Pro svou vlastní jistotu a klid - kdyby se to opakovalo zajdi k dr.

páá Gaabina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
1.9.05 13:35

Moc jste mě uklidnily, už je to v pohodě, výtok zmizel. Kdyby se to ale opakovalo, určitěk dr. pro jistotu zajdu.
Díky všem :) .
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.2.09 16:29

špinění v 15.týdnu

Ahoj holky, já jsem v 15.týdnu a 3 dny slaboulince špiním, ale fakt malinko - spíš mám nahnědlý výtok a to ještě nárazově, ne celý den. V tom výtoku jsou i vidět takové hnědé kousky- jak když žilky. Byla jsem dnes u doktora, mimi je v pořádku, hematom není a příčina nezjištěna. Prý když to nepřestane, mám přijít za týden na kontrolu…jsme z toho dost špatná, protože nevím, co se děje..i když´je mimi v pořádku, stejně mám strach:-( Asi se třeba nic neděje a stále si říkám, že by bylo mnohem horší, kdybych krvácela…ale stejně na to musím poříd myslet a mám strach:-( Stalo se to některé z vás? Může to být tím, že se děloho roztahuje a praskne cévka?? Měla jsem to samé i na začátku těhu…ale že by se to objevilo i teď ve 4.měsíci? :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.2.09 19:27

Neboj já s tím bojuji od 6 tt.To samé, potom v 12tt, v 16tt, a naposled te´d ve 21tt- Mimi je úplně zdravé, taky jsem hned letěla na pohotovost, poprvé to byl hematom, a potom nikdo neví. Jen se mě vždy ptali jestli je to po sexu. Te´d už to moc neřeším, prostě se to sem tam objeví a je. Mohou to prý způsobovat kvasinky. Nebo vysoký krevní tlak- měla jsem oboje. :) Nebo spíše mám- nemůžu se jich potvor zbavit. Doporučuju magnézium- co ho jím pravidelně, se krvácení objevuje méně a méně. Takže neboj určitě to bude dobré, ale klidně si pro svou jistotu zajeď na gyn. pohotovost. Budeš klidná a to je taky hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
89
12.2.09 19:38

Já jsem tedy se špiněním problémy neměla, ale Dr. mi o tom na počátku těhotenství sám říkal, že slabounké zašpinění (hnědá krev) tak nebezpečné není, ale pokud se jedná o čerstvou-červenou krev, jet hned na pohotovost.
Pokud by se to opakovala, jela bych i s tím slabým. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.2.09 09:54

Holky, moc díky:-) Už jsem klidnějí, protože to přestalo:-) U doktora jsem byla, hlavní je, že je mimi v pořádku :) Mě spíš děsilo, co bude, když to nepřestane nebo tak…ale musím to zaklepat, včera už nic, tak uvidíme dneska.. myslím,že mi tam asi fakt praskla nějaká cévka :wink: Mě už v začátku doktor doporučil Magnesii, ale jako vodu. Tak ji piju a zmizely mi po ní uplně bolesti, co jsem v začátku měla 8) No, doufám, že bude vše v pořádku i nadále :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
18.11.11 18:10

spinení

ahojky jsem tu nova a mam prosbicku :-), potrebovala bych poradit jsem 9+5tt a vcera jsem malinko spinila ale vecer to preslo..dneska celý den dobry ale ted vecer zase spinim ale tentokrat vic je to tmavsi..docela se bojim.sex jsem nemela 14 dni takze z toho to neni, nic me neboli je mi dobre..muze mi nekdo prosim poradit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226
18.11.11 19:29

Ahoj.. No zajela bych na pohotovost :nevim: nemusi to nic být (já špinila od 7 do 12 týdne. Ale taky muže. Takže buď bych jela teď, nebo ráno. Mužeš i na gynekologickou ambulanci zavolat a poradit se :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.11 20:49

dekuju za radu ja pockam do rana…nechci se plasit uz jsem byla na zacatku tehotenstvi v nemocnici protoze si myslely ze jsem mimodelozne ale byla jsem hodne kratce…jeden doktor mi rikal ze je to spatny druhy mi rekl ze se mimi objevi az za tyden a mel pravdu..takze pockam do zitra a uvidim.dekuju za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama