"Zdrava vyziva"...?

2114
7.10.05 20:13

"Zdrava vyziva"...?

Ahoj, jak pripravit pro 8m mimi „zdravou vyzivu“ :?: Konkretne se mi jedna o Sojove vlocky. Ale taky o Jahlove vlocky, Kukuricne vlocky i kdyz na techto dvou navod je ze se delaji bud s vodou nebo mlekem, delate to jeste jinak :?: A s cim vsim se daji davat :?: S timto druhem stravy nemam zadne zkusenosti. Diky. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1468
7.10.05 20:28

Ahoj Sany.
Já používám jáhlové a pohankové vločky - jako zahušťovadlo. Instantní nechávám odstát ve vývaru ze zeleninové polévky a pak to do ní přimíchám. Taky se dá namočit do zředěné šťávy nebo ovocného čaje a potom smíchat s přesnídávkou. S mlíkem je to u nás horší - jsme na Nutrilonu Pepti. Vločky jdou i do omáček - mléko, jeden druh zeleniny, maso. Chce to vyzkoušet.
P.S. : Radimek je ale příliš nemá v lásce.
Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
7.10.05 20:37

čauky,
přidám se s dotázkem zdravá výživa - a to na přípravu kuskus kaše.
udělala jsem ji podle návodu - dva díly sunaru teplého a díl instantní kuskus. nechala jsem to zhoustnout a pak dalá malé, a jak mi všechno papá velmi dobře, tak na toto mi to vyflusla a nechtěla o zdravé výživě ani slyšet. tak co jsem udělala blbě ????
Dík.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
7.10.05 20:55

Ahoj,
ja teda kuskus davam normalne do vody, ale kdyz o tom premyslim, do mlika se asi taky da, jen to mozna neni moc dobry :-) Zkus ho priste naslano do vyvaru se zeleninou a kapkou oliv oleje, to ja mam strasne rada a Betynce to taky moc chutna.
Mejte se krasne
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama