Reklama

Rada ohledně golfek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 15.01.11 22:34
Rada ohledně golfek

Omlouvám se,že tu zase straším s tématem „golfky“, když jich je tu tolik, ale přesto, že jsem prošla snad všechno, nenašla co jsem hledala…

Hledám golfky na takové to „rychloježdění“, do letadla, na dovču…Ale nechci drahé. Máme concord fusion v trojkombinaci a na léto Babypoint fortunu, se kterou jsem také vesměs spokojená. Chtěla bych ale golfky které budou opravdu lehké-i ta fortuna na léto s 9,5kg je už docela síla…Ale nechci žádné drahé-do těch 3.000kč. Často se tu píše o různých golfkách, ale to jsou šílené cifry…

Takže mé požadavky:
1.lehké
2.skladné-skládání spíše do deštníku
3.tak abych se s nimi všude vlezla (s concordem se nevejdu ani doma do dveří-rozvor tedy kolem 50cm)
4.stříška která se dá více sklopit (není nutností, dá se dokoupit univerzální)
5.polohování zad i nožiček
6.aspoň trochu slušný košík
7.ideálně kapsa nebo pultík na odkládání věcí
8.aby to zase nebyla úplná chrastítka

Na co jsem zatím koukala o čem uvažuji je Babypoint orion, Chicco multiway nebo liteway…S Chiccem ale nemám žádnou zkušenost…-(

Pokud máte někdo prosím radu, budu moc vděčná a DĚKUJI!-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Dana27
Závislačka 3870 příspěvků 15.01.11 22:42

Ahoj, mám chicco multiway a jsem s nimi naprosto spokojená, a jak píšeš, hlavně kvůli jejich skladnosti. Máme malé auto a golfky tam složim v pohodě, jak do kufru, tak příp. je hodim na přední sedadlo. A cena taky super, já je kupovala za 2.990,–, ale teď už se daj sehnat mnohem levněji.

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 15.01.11 22:47

Děkuju za odpověď.-)A můžu se zeptat,proč sis vybrala multiway a ne liteway?A vyhovuje hloubka sedu?Vleze alespoň něco do košíku?A jsou dostatečně stabilní i po nějakém čase ježdění?Teď se multiway pohybuje od těch 2.300kč-takže žádná razantní sleva-)A záda jsou také dostatečně pevná?Teď ještě nevím-nožičky se dají také polohovat? Děkuju za odpověď…-)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 15.01.11 22:49

Mám chicco liteway no neníí to žádný terno, ale mě stačí, jezdím s nima převážně po městě, cestuju s nima vlakem a zvládám je složit jednou rukou, zatímco v druhé držím Vítka, vynesu je do vlaku, zatímco v druhý roce mám opět dítko. Košík je tošchu menší, ale já ho moc nepotřebuju, cena rozumná

Dana27
Závislačka 3870 příspěvků 15.01.11 22:54

Ani ti nevim, prostě jsem sáhla po těch multiway, já potřebovala ty golfky fakt jen na rychlovku, žádný dlouhý trasy (nákupy, lékař), takže jsem to tak nějak moc neřešila.
Košík - no nic moc, blbě se tam dávaj věci, ale je docela velkej.
Hloubka sedu - bez problému.
Záda- pevná, nohy polohovat jdou.
Nemůžu říct, jestli vydržej fakt hodně, protože je používám fakt minimálně, ale jak malá začala chodit, tak jsem ven nechtěla tahat casualplay, tak jsem brala golfky a bydlím na vesnici, kde je terén katastrofální a super, žádná porucha. A ta cena mi přišla taky docela přijatelná. Akorát já vybírala tehdá tu oranžovou barvu, dneska bych zvolila jinou, ale jak řikám, moc v nich nenajezdíme a brzo je stejně prodám. :lol:

nemolka
Závislačka 3950 příspěvků 15.01.11 23:17

quiny zapp za mě to jsou skvělé golfky a do letadla si je bereš v klidu na palubu vlezou se nahoru do toho prostoru pro zavazadla vozim v nich 1 rok starou dceru i se v nich vyspíme

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 15.01.11 23:18

Dekuju za odpovedi.Vesmes kladne-)Uvidim co z toho vzejde.Prvni volba byl Babypoint-prijde mi v podstate temer stejny jako multiway,ale jedine co me odrazuje je polohovani zad na jakasi posuvna madelka-kdyz jsme to zkouseli v obchode,tak se s tim prodavacka docela prala-(…Proto jsem zacala koukat dale.Vsimla jsem si,ze hodne maminek jezdi s chiccem…To polohovani zad je rozhodne reseno lepe.U nich me trochu odrazuje kratka striska-nemate s tim problem?Nesviti prckum moc do oci?Nekdo mi take tvrdil(prodavacka kocarku),ze se prave chicco rychle rozvrkla-co na tom je pravdy ale nevim…kazdopadne dekuju!!!-)

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 15.01.11 23:23

Nemolko dekuji za typ-male nevadi,ze se zada nedaji polohovat?Ja si to nejak neumim predstavit-( Nase mala musi lezet,jinak spi jen chvilku…Me se quinny moc libi,jen to polohovani…Super musi byt ta skladnost!

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 15.01.11 23:33

Meli jsme multiway.Jsme na vesnici.Na vesnici super.I sousedka je ma a je snema spokojena :lol: .Ve snehu se d nema da krasne.
Liteway maji kratkou plochu na lezeni a hlavne pod nahami.Na vesnici nic moc v zime s nema nevyjedes blbe se jede ve snehu.Ve meste muzou byt super.
Jo a multiway je sirsi jak liteway.

nemolka
Závislačka 3950 příspěvků 15.01.11 23:34

ne nevadi a navic dneska je quinny i polohovaci xtra zapp že jo ale malá nikdy spáč nebyla a když usne tak nevadi oni jsou tak pohodlné že si vnich schrupne klido samo máme ještě casualplay ale málá sedí v quinny i doma nějak si ho oblíbila opravdu. :palec:

Dana27
Závislačka 3870 příspěvků 15.01.11 23:34

Leni - jo se stříškou máš naprostou pravdu, tu jsem nepoužívala vůbec, měla jsem ji sundanou, nandala jsem ji teď na podzim, ale je opravdu malá, ale kdyby v létě svítilo sluníčko, tak ti asi nepomůže. Přeju dobrý výběr. :mavam:

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 15.01.11 23:41

Nemolko,trochu jsi me nahlodala s temi quinny-take jsem uz nasla ty polohovaci xtra…A co striska-je dostacujici?Nejsou kolecka moc mala?A napadaji Te jeste nejake vyhody a nevyhody?-Dekuju

Danco-to s tou striskou se da vyresit zakoupenim pridavne strisky cca za 350kc (univerzalni-myslim emitex),proto v tom nevidim ten zasadni problem…-)

Kattko,dekuji za odpoved,mas asi pravdu ze ten multiway bude stabilnejsi…-)

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 15.01.11 23:45

Ono taky zalezi kam ten kocar chces.jestli do mesta nebo na vesncici.

nemolka
Závislačka 3950 příspěvků 15.01.11 23:49

hele já mam ten obyčejny stříška je lepší jak u casualplay s4 tam je určitě uplně na nic jedině co mi chybi ted v zimě pokud jedu je nánožník kolečka uplně v pohodě musich chápat že jsou to golfky tak rozhodně na nerovném povrchu drnčí to jo jinak vše projedu uplně normálně i je zvednu i z ditkěm jsou lehoučké a to ma mala 14 kilo ju ve sněhu jsem projela lépe jak s casualplay ale je fakt že mi u něj nefunguje aretace no jo. :evil:

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 16.01.11 08:35

Děkuju za odpovědi.Právě se chystám jet omrknout do obchodu ten quinny…Docela mě nadchl, především tím, že dítě může jet po i proti směru jízdy a tím jak je malinký…tak jsem docela zvědavá, jaký bude v reálů…Takže mi k rozhodování přibyl třetí…-(:Babypoint orion, chicco multiway a quinny zapp xtra…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >