Rakovina krku

Anonymní
12.12.18 13:40

Rakovina krku

Jde zjistit na sonu krku že tam máte nádor?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1642
12.12.18 14:32
@Anonymní píše:
Jde zjistit na sonu krku že tam máte nádor?

Pravděpodobně ano. Přítomnost rakovinných buněk lze zjistit i z krve. Ale nejsem lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
12.12.18 14:36

Ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2153
12.12.18 14:42

A jaký myslíš nádor krku? Hrtanu, hltanu…? Pokud ti dělali sono na krku jakože štítná žláza, uzliny… tak tam by rakovina hrtanu, nebo hltanu vidět nebyla, ale nevím, co myslíš nádorem krku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.18 14:51

@Lollitka udělali se mi bulky na krku a jdu na sono takže nejspíš uzliny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1006
12.12.18 14:54

Me hned napadly lymfaticke uzliny…sonem se spis zjisti, jak jsou velke, pripadne kam zasahuji. Pro potvrzeni bude asi treba biopsie. Drzim palce at to dobre dopadne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16740
12.12.18 14:54
@Anonymní píše:
@Lollitka udělali se mi bulky na krku a jdu na sono takže nejspíš uzliny :nevim:

Doktorka na ORL nic nepozná? A z bakteriologického vyšetření se též nepozná, zda tam může být nádor? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.18 15:27

@Klopotkova ns orl mi prave rekli ze to budou nejspis uzliny ale nesahla na ne :pocitac: jen se mi podívala do krku

• Nahlásit
  • Citovat
3730
12.12.18 16:20
@Anonymní píše:
@Klopotkova ns orl mi prave rekli ze to budou nejspis uzliny ale nesahla na ne :pocitac: jen se mi podívala do krku

Jestli je ten útvar zhoubný to nikdo nepozná na sonu, to pak poznají z biopsie. Neplaš. Je malá šance ze to je nádor mnohem větší ty uzliny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18513
12.12.18 18:39

Ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18513
12.12.18 18:43
@Anonymní píše:
@Klopotkova ns orl mi prave rekli ze to budou nejspis uzliny ale nesahla na ne :pocitac: jen se mi podívala do krku

Ja bych ji zalovala.
S ohledem na prvni tebou zalozenou diskusi bych rekla, ze UZ stacit nebude. Ja bych vyhledala psychiatra. Ona takova kancerofobie neni zadna lahudka, zvlast pokud uz tri roky trpis toxoplazmozou. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
12.12.18 18:56
@mroe píše:
Ja bych ji zalovala.
S ohledem na prvni tebou zalozenou diskusi bych rekla, ze UZ stacit nebude. Ja bych vyhledala psychiatra. Ona takova kancerofobie neni zadna lahudka, zvlast pokud uz tri roky trpis toxoplazmozou. :zed:

Cože? Trpět toxoplazmózou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.18 19:46

@mroe někdo si přijde sem pro radu a vždy se tu najde jedna která je strašně chytrá, že by zamindrakovana :pocitac: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
18513
12.12.18 23:18
@Anonymní píše:
@mroe někdo si přijde sem pro radu a vždy se tu najde jedna která je strašně chytrá, že by zamindrakovana :pocitac: :lol:

Takze jsem se nespletla. V obou diskusich reaguje anonymni zakladatelka stejne. Bude jeste nejaka dalsi diskuse o tomtez, cekas nejakou zazracnou radu? Lekar uznal, ze jsou to uzliny ( zrejme spravne), kouknul do krku, nabral CRP( negativni), evidentne nic spatneho neshledal, vydupala sis sono ( dle vlastnich slov), ale asi to bude porad jeste malo k vylouceni rakoviny cehokoli na krku. Biopsii normalni uzliny na krku bez jakehokoli realneho podezreni zadny pricetny lekar delat nebude. Tak to uz fakt jedine ta kolonoskopie. Nebo :pocitac: ?
Ze ma zakladatelka jiz tri roky toxoplazmozu pise v druhe diskusi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
13.12.18 07:48

@mroe Toxoplasma má většina lidí. Zakladatel je nejspíše nějaká troska s hodně nízkou inteligencí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama