Rýma a bouličky na krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 08:38
Rýma a boulicky na krku

Ahoj holky, prosím o radu cca 14 dní mám rýmu v krku neboli ale na levé straně mám nateklou uzlinu( neboli) byla jsem u dr. V krku nic nenašla a crp sem měla nizni žádný prášky mi nedala nic. Jen pri trvání dojít na orl. Dva dny zpátky jsem si našla boulicku na právě strane ve tvaru hrasku a včera sem si našla další…nevíte co to může byt? Bojím se rakoviny což v naší rodině se několikrát objevila :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30135 příspěvků 12.12.18 08:53

muj syn má na krku také uzliny..v klidové době nejdou téměř vidět, ale jakmile onemocní, teplota, rýma, cokoliv, tak to naskáče a vypadá jak kdyby měl pod kůži golfové míčky…
takže opravdu to mohou být pouze zvětšené uzliny, které se objevují právě když je tělo nemocné a s něčím bojuje..
(to já poznám právě i předem že na syna něco jde, protože mu to vyleze )..
pro svuj klid se objednej na sono at ti to zrentgenují a uvidí sami jestli to jsou uzliny nebo ne..

Tableta
Závislačka 4238 příspěvků 12.12.18 09:39

Já to mám při každé rýmě i jiné nemoci. Na krku a za ušima. Občas jsou na dotek mírně bolestivé. Po nemoci vždycky nejdéle do 14 dnů zmizí.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30135 příspěvků 12.12.18 09:44

ale také jsem se bála a se synem jsem na sonu byla..chodím pravidelně znova kontrolovat cca jednou za rok nebo dva..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 10:59

Já to právě nikdy neměla ale už jsem postoupila vyšetření na orl a dr říkala že mám sliznice hodně zdurile že to budou jen uzlinky a když sem se ptala na sono tak že mám přijít na kontrolu za týden :pocitac:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30135 příspěvků 12.12.18 12:36

syn to taky neměl od narození…naskakalo mu to až po očkování..
takže to, že jsi to neměla celý život ještě nic neznamená..za týden když tak trvej na žádance..na to máš právo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 13:16

Určitě budu trvat na sonu abych měla klid. Já mám teda cca 2 roky zvětšené mizni uzliny na krku na jedné straně s tim jsem byla na sonu to jsem si též musela vydupat. Mám toxoplazmozu asi 3 roky co mi to zjistili to se mi objevili zas boulicky 2 za uchem což je mám do dneška, nezmizeli. Takže sem sama bulka :roll:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30135 příspěvků 12.12.18 13:27
@Anonymní píše:
Určitě budu trvat na sonu abych měla klid. Já mám teda cca 2 roky zvětšené mizni uzliny na krku na jedné straně s tim jsem byla na sonu to jsem si též musela vydupat. Mám toxoplazmozu asi 3 roky co mi to zjistili to se mi objevili zas boulicky 2 za uchem což je mám do dneška, nezmizeli. Takže sem sama bulka :roll:

nám dr taky říkala že synovi to nikdy nezmizí …a zrovna na krku no..někdy to vypadá fakt hruzostrašně, když mu to hodně vyleze.. :?

mroe
Extra třída :D 14838 příspěvků 12.12.18 18:37
@Anonymní píše:
Určitě budu trvat na sonu abych měla klid. Já mám teda cca 2 roky zvětšené mizni uzliny na krku na jedné straně s tim jsem byla na sonu to jsem si též musela vydupat. Mám toxoplazmozu asi 3 roky co mi to zjistili to se mi objevili zas boulicky 2 za uchem což je mám do dneška, nezmizeli. Takže sem sama bulka :roll:

Tak to je tragedie. Vydupala bych si kolonoskopii, co kdyby nahodou,

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 19:40

@mroe jestli jste chtěla být vtipná, tak jste max trapná

mroe
Extra třída :D 14838 příspěvků 12.12.18 23:24
@Anonymní píše:
@mroe jestli jste chtěla být vtipná, tak jste max trapná

Vazne? Mne to prijde vtipne, s ohledem na to, kolik diskusi o vysetrovani normlani, trochu zvetsene uzliny urcite jeste bude… Byt tim lekarem, tak zadny UZ, je to vas strach, vas boj, zaplatte si to. V nasem zdravotnickem systemu jeste stale o potrebe vysetreni hrazenem pojistovnou rozhoduje lekar, ne pacient.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 07:10

@mroe tak hlavně, že jste se zasmála. Jak vy můžete vědět že to jsou trochu zvětšené uzliny…jenže lékař mě tam sám pošle :P o co vám vlastně jde?? A že sem založila dvě témata a co?? Vám se zpovídat nemusím a pokud něco nevím, zeptám se myslím, že to tu i tak funguje. Co se týče toxoplaz. tak jsem ji prodělala před 3 roky i když její hodnota klesne na nulu stále ji v těle máte a kdykoliv se může opět vybourit což vy asi víte s Tou vaši chytrosti… ( nebyla to otazka jen zmínka v komentu, aby jste byla v obraze.) Ze je to muj strach, muj boj :pocitac: :pocitac: A já se mohu jen smát vám že si tu vybijite své mindraky. Když člověku nechcete poradit např z vlastní zkušenosti proč komentujete? :zed: :zed:

mroe
Extra třída :D 14838 příspěvků 13.12.18 13:33
@Anonymní píše:
@mroe tak hlavně, že jste se zasmála. Jak vy můžete vědět že to jsou trochu zvětšené uzliny…jenže lékař mě tam sám pošle :P o co vám vlastně jde?? A že sem založila dvě témata a co?? Vám se zpovídat nemusím a pokud něco nevím, zeptám se myslím, že to tu i tak funguje. Co se týče toxoplaz. tak jsem ji prodělala před 3 roky i když její hodnota klesne na nulu stále ji v těle máte a kdykoliv se může opět vybourit což vy asi víte s Tou vaši chytrosti… ( nebyla to otazka jen zmínka v komentu, aby jste byla v obraze.) Ze je to muj strach, muj boj :pocitac: :pocitac: A já se mohu jen smát vám že si tu vybijite své mindraky. Když člověku nechcete poradit např z vlastní zkušenosti proč komentujete? :zed: :zed:

Ja jsem poradila. Ale ta rada se nelíbila.
Mozna by bylo lepsi místo studia chorob na internetu a obihani doktoru a vydupavani si vysetreni zvetsenych uzlin při nachlazeni zkusit tu psychoterapii.
A k te toxoplazmoze - ma ji stejne jako vy asi polovina zenske populace, takze pokud nejste tehotna nebo nemate poruchu imunity, mela byste spis vrátit ridicak.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30135 příspěvků 13.12.18 13:36

@mroe
prosimte a jak jako nedoktor má vědět že to je " pouze zvětšená uzlina" ?
já měla také strach u syna jestli to není nádor..to mám poznat podle tvaru nebo čeho ?
:roll:
uklidni se..na žádanku má právo, nevím co z toho děláš kovbojku..nevím proč si platit sono, když z každé výplaty chodí mé těžce vydělané peníze na zdravotní pojištění..

mroe
Extra třída :D 14838 příspěvků 13.12.18 15:15
@smurfka píše:
@mroe
prosimte a jak jako nedoktor má vědět že to je " pouze zvětšená uzlina" ?
já měla také strach u syna jestli to není nádor..to mám poznat podle tvaru nebo čeho ? :roll:
uklidni se..na žádanku má právo, nevím co z toho děláš kovbojku..nevím proč si platit sono, když z každé výplaty chodí mé těžce vydělané peníze na zdravotní pojištění..

Ona to vedet nemusi. Ale doktor ji na UZ poslat nechtel, nejspis vedel proc, UZ si vydupala. TO je to , co mi vadi. Není pravda, ze ma na zadanku pravo, o tom nerozhoduje ona. A protože je to jeji prani, mela by si to zaplatit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >