Ráno vstane a nemůže chodit

169
23.8.20 08:36

Ráno vstane a nemůže chodit

Dobrý den, ráda bych se zeptala, včera se nám poprvé ráno stalo, dcera 2.5let..ze vstala a podlamovala se jí nožička, nechtěla vůbec chodit, říkala mi, že se bouchla do nožičky o pelesti, pokaždé když vstala, tak se jí podlomila nožička. Po půl hodině už normálně běhala a vše bylo celý den v pořádku..Dnes ráno jsme vstali a bylo to na novo, zase nemuze vstát na nožičku a podlamuje se jí nožička, nechce chodit, nevíte co to může být? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14251
23.8.20 08:54

Nevyrostla v poslední době hodně rychle? Mohly by to být růstové bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
23.8.20 08:57

@nozu ona je sama o sobě hodně velká, je to možné taky mě to napadlo. Napadají mě bohužel i horší myšlenky.. nevím, zda jet na pohotovost nebo vyčkat na zítra k doktorovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5978
23.8.20 09:05

Pokud by si na bolesti nohou stěžovala i přes den, jela bych na pohotovost. Pokud ne, tak až zítra k pediatrovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9052
23.8.20 09:13
@Emmanek píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala, včera se nám poprvé ráno stalo, dcera 2.5let..ze vstala a podlamovala se jí nožička, nechtěla vůbec chodit, říkala mi, že se bouchla do nožičky o pelesti, pokaždé když vstala, tak se jí podlomila nožička. Po půl hodině už normálně běhala a vše bylo celý den v pořádku..Dnes ráno jsme vstali a bylo to na novo, zase nemuze vstát na nožičku a podlamuje se jí nožička, nechce chodit, nevíte co to může být? Děkuji

Ted sem o tom cetla, ze ostruhu na páté můžou mít i malé děti. Nejenom lidi, ve středním věku. Pry to ma 15% populace.
Takze bych šla k doktorce. Zítra stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1184
23.8.20 09:20

Neměla v nedávné době třeba nějakou chripku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
23.8.20 09:23

@janoma nic neprodělala právě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3588
23.8.20 09:31

To bych nechala řádně vyšetřit. Zašla bych k pediatričce a chtela aspon RTG.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
23.8.20 09:38

Může mít vrozené křeče. Tohle se mi stávalo do deseti let věku, ráno jsem vstala, necítila jsem nohy a neuměla jsem chodit. S nohami mám problémy celý život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
23.8.20 09:39

Syn to takto mel nekolik tydnu, byli jsme u doktorky pry to bylo po prodelane herpangyne. predtim byl ockovan, takze ja rikam, ze to bylo zapriceneno bud herpangynou nebo ockovanim. akorat jemu se to ze zacatku stavalo i pote, co po delsi dobe vstal behem dne. ono se to po nejake dobe srovna samo, me meli za precitlivelou matku, pritom mi rikal, ze nema v rukach a nohach citlivost a silu. nejspise prodelala nejakou infekci (nebo i to ockovani) a vir se drzi v nervech nebo kloubech. Kdyby se to nelepsilo, tak zajdete na homeopatii, to syna nakonec po trech tydnech problemu behem 3 dnu uplne uzdravilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
23.8.20 09:45

Revmatismu? Mají ho i malé děti. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4808
23.8.20 09:54
@Emmanek píše:
@nozu ona je sama o sobě hodně velká, je to možné taky mě to napadlo. Napadají mě bohužel i horší myšlenky.. nevím, zda jet na pohotovost nebo vyčkat na zítra k doktorovi

To vydrží zítra k lékaři, na pohotovost se jezdí s akutním stavem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4300
23.8.20 10:16

Sla bych k pediatrovi, ten vas posle na krev. Zaroven asi ortoped a rentgen k vylouceni urazu. Kdyz to bude trvat dele (myslim ze nez 6 tydnu?) a nenajdou pricinu, poslou vas na revmatologii k vylouceni juvenilni idiopaticke artritidy. Absolvovala jsem s triletym, ktery 2m mel rano a po delsim sezeni bolave koleni, ze nemohl vubec stat. Ani na krvi ani na ortopedii nic nenasli, ale po 2m se to samo spravilo. Meli jsme prijit kdyz se to bude opakovat (neopakovalo, je mu 7). Nejspis to byl nejaky neprijemny maly uraz.

Edit: na pohotovost nejezdi, pokud to rozhybe (my byli v Motole), nema to cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
23.8.20 10:24

@nozu teď jsem malou měřila a vyrostla od května o 4cm..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
23.8.20 10:25

@Miriana moc děkuji ted už běhá normálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu