Reakce - Havrix

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 23.03.10 11:28
Reakce-Havrix

Ahoj, chtela jsem se zeptat, zda meli vase deticky, pokud jste teda ockovali vakcinou na zloutenku A- Havrixem nejakou reakci???Mame jit zitra na ockovani, tak se ptam.Diky.

Reakce:
Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 23.03.10 11:42

Adámek byl na očkování loni,reakci neměl :-)

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 23.03.10 11:44

žádnou.. v 19m,..
teď bychom měli jít konečně na druhou, díky za připomenutí :)

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 23.03.10 13:29

my byli v pátek na druhé dávce a reakce žádná. ani po té první. sestřička mi to i říkala, že na havrix reakce nebývají. očkovala se ta starší 3 letá.

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 23.03.10 13:44

Očko ve 4letech, přeočkování v 5letech, bez reakcí, druhý den normálně do školky a na očko šla rovnou ze školky

Princess
Ukecaná baba ;) 2437 příspěvků 1 inzerát 04.01.11 12:37

Pardon, že vytahuju starou diskuzi, ale nechci kvůli tomu zakládat nové téma…zíta jdem na očko proti žloutence A a ted mě napadlo, že vlastně nevím, kam se píchá. Asi do ruky, že?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >