Reakce na Priorix

64
4.7.10 22:07

REAKCE NA PRIORIX

AHOJ! MŮJ SYN SKORO DVOULETÝ, BYL V PONDĚLÍ OČKOVANÝ NA SPALNIČKY. PRÝ MŮŽE MÍT DO STŘEDY NĚJAKOU REAKCI. OD PÁTKU MÁ TAKOVÝ SUCHÝ KAŠEL. NEVÍM, ALE JESTLI JE TO REAKCE, KTERÁ PRÝ MŮŽE BÝT, ANEBO, JESTLI TO MÁ Z BAZÉNU, VE KTERÉM NEBYLA VODA STUDENÁ.
MÁTE S TÍM NĚKDO ZKUŠENOSTI? POKUD JE TO TA REAKCE, JAKÝ DRUH KAŠLE TO JE A JAK DLOUHO TRVÁ?
DÍKY

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
teresa20
5.7.10 11:21

Ahoj, pediatr mi říkal, že může mít malý po priorixu za 7-10 dní reakci - teploty. Neřekla bych, že kašel je reakcí na očkování :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4099
5.7.10 14:11

Tak malý dostal Priorix teď ve čtvrtek, reakce by mohla být prý za 7-10 dní. Může být teplota, kašel, únava apod, ale všechno musí do 2-3 dní odeznít.

Takže hlídej a jak to bude trvat déle jak 3 dny tak to z očkování není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5514
6.7.10 22:32

Ahojky moje malá je také po očkování priorixu a teakci na to měla zvýšenou teplotu a byla unavéná, reakce přišla osmý den po očkování. Jinak mi dr. říkala, že může být rýma, kašel, vysoké teploty, trochu se i osypat a může být hodně unavená.Jak píše Inulka sledujto a kdyby to trvalo déle tak zajdi za dr. Ať jste brzy fit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22805
7.2.13 09:56

Holky prosím prosím, obnovuji diskuzi. I když se dá vyčíst hodně, tak přece jen.
Malá měla naočkovaný Priorix, včera to bylo 10.den. A odpoledne, v noci a dneska ráno měla teplotu. Dávám Paralen, zabere i na 8 hodin… Myslíte, že bude za 2-3 OK? Doufám, že ot není chřipka, ale neteče jí sopel, nekašle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16365
7.2.13 10:24

Má teplotu nebo horečku?? že dáváš Paralen
za 2-3 dny jestli bude ok, to ti asi nikdo nepoví..možná jo a možná ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22805
7.2.13 10:47

@quinny No jak má nad 38, tak dám Paralen. Že se to tak píše, že to trvá 2-3 dny, ale překvapilo mě, že reakce přišla až ten 10.den … no jak na potvoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3119
7.2.13 11:26
@avm3 píše:
@quinny No jak má nad 38, tak dám Paralen. Že se to tak píše, že to trvá 2-3 dny, ale překvapilo mě, že reakce přišla až ten 10.den … no jak na potvoru.

Na Priorix je reakce právě až ten 10. - 14. den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22805
7.2.13 11:32

@hašlerka Aha, všude se píše 7.-10… jsem z toho blázen. Tak snad to bude „jen“ teplota… už mám ruce jak orangutan z toho chování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1447
7.2.13 12:51

Ahoj, nám taky říkali - teploty, spavost, podrážděnost. Dcera byla opravdu cca 7-11 den uplakaná a protivná, jinak nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22805
7.2.13 12:56

@aleba Děkuji za reakci. Ta naše je teda extra protivná… mě jde o to, že máme jet na hory a s chřipkou by to nešlo… pokud je to „jen“ reakce na očkování, tak to bude fajn :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16365
8.2.13 20:27

@avm3 já bych se teda víc bála té reakce na očkování, ale to je asi hold věc názoru. A nebylo lepší odložit to očko až po horách? I když teď je to samo jedno a já nejsem moc pro očkování podle toho jak se to hodí lékaři a podle našeho očko kalendáře, tak to ber s rezervou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22805
8.2.13 20:58

@quinny Přiznám se, že jsem si o tom málo přečetla. Sama jsem odpůrce očkování, dáváme jen základ a netušila jsem, že se tohle očkování dá tolik odložit. Naše doktorka je v tomhle hodně rozumná, to nepovinné mi tak trochu sama rozmlouvala, tak jsem ji věřila. A jak jsem si o tom moc nepřečetla, tak jsem myslela, že to má stejnou reakci jako hexa - 24 hodin. Proto jsem šla 2 týdny před horama :) Každopádně teploty byly jen 2 dny, v noci a dneska už je dobrá.
Jsem poučena pro další dítko, tomu to dám klidně až před nástupem do školky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8698
27.10.13 19:26

Ahoj holky muzu se zeptat?
Muzou byt reakce na priorix i prujem a nespavost?
Dekuju dcera ma 15m a na ockovani sme byly ve ctvrtek.
A od te doby mala v noci nespi, a mame prujem a rymu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3599
27.10.13 20:10

@Hana89 Ahoj, ano, průjem a nespavost patří mezi mnohé nežádoucí účinky této vakcíny. Nechci Tě děsit, ale NÚ tohoto jedovatého koktejlu mohou být PODSTATNĚ závažnější. Kéž je u Vás vše brzy v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat