Realitní kancelář v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pastviny
Povídálka 14 příspěvků 26.02.18 16:57
Realitni kancelar v Brne

Mate prosim nekdo z vas pozitivni zkusenosti s realitkou v Brne a pokud ano, s jakou? A zda s prodejem, koupi, pronajmem..

Reklama

Reakce:

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 26.02.18 17:28

Mám s malou, vidím jejich smlouvy, jak se snaží pro klienta udělat to nejlepší. Takže tam nejsou podrazy s provizí a tak. Někde je to složitější protože někoho zastupují, ale jednají s další realitkou, která má už své vlastní smlouvy a i tak se snaží aby klient byl spokojený. Využívají v Brně hodně dobré a drahé právníky, až mě to překvapilo. Ale jak jsou malí tak mají malé portfolio nabídek, pro prodej jsou ideální. Pokud bys chtěl/a kontakt, napiš sz.

pastviny
Povídálka 14 příspěvků 27.02.18 18:30

Vsechny ostatni mate negativni zkusenosti s realitkami v Brne nebo se vam jen nechce napsat? :P

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama