Zušenosti e-shopu

11.1.20 17:09

Recenze e-shopu ????

Ahoj, holky! ????‍♀️
Někdo zkušenost s e-shopem: mycarmyrulesstore.com ? ????
Chtěla bych udělat větší objednávku, ale nikde jsem nenašla žádné recenze, krom na stránkách samotných.. ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2098
11.1.20 17:32
@michelle75145 píše:
Ahoj, holky! ????‍♀️
Někdo zkušenost s e-shopem: mycarmyrulesstore.com ? ????
Chtěla bych udělat větší objednávku, ale nikde jsem nenašla žádné recenze, krom na stránkách samotných.. ????

Vzhledem k tomu, že nabízí platbu přes PayPal, pak bych se ničeho nebála. PayPal ručí za obchodníky, platby a zaslané zboží. Přes ně jsou pouze prověření obchodníci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
11.1.20 18:00
@Proto02 píše:
Vzhledem k tomu, že nabízí platbu přes PayPal, pak bych se ničeho nebála. PayPal ručí za obchodníky, platby a zaslané zboží. Přes ně jsou pouze prověření obchodníci.
@Proto02 píše:

Pay Pal není žádná záruka, je to pouze jistota platby pro prodejce. Kouknout se na Ebay na jeho hodnocení. A ebay už dávno není ti co před 10 lety. To je HOLT daň za ten český bahňák. Přihlásit se třeba na UK ebay nebo D včetně Pay pal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
11.1.20 20:38
@Dědek 66 píše:
Pay Pal není žádná záruka, je to pouze jistota platby pro prodejce. Kouknout se na Ebay na jeho hodnocení. A ebay už dávno není ti co před 10 lety. To je HOLT daň za ten český bahňák. Přihlásit se třeba na UK ebay nebo D včetně Pay pal.

Nemáš pravdu. Pokud platba proběhne přes PP, tak případné spory řešíš též přes ně. To znamená, že když ti obchodník pošle špatné zboží, nebo ti nepošle, tak PP ti peníze vrátí a pak je strhne obchodníkovi. Komunikace probíhá tak, že píšeš na PayPal, oni to předají obchodníkovi, ten se k tomu vyjádří, odepíše ti, vše zase přes PP. Vím to ze své zkušenosti.
Jinak odkaz tady: https://www.paypal.com/…and-security

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
19.1.20 15:42
@Proto02 píše:
Nemáš pravdu. Pokud platba proběhne přes PP, tak případné spory řešíš též přes ně. To znamená, že když ti obchodník pošle špatné zboží, nebo ti nepošle, tak PP ti peníze vrátí a pak je strhne obchodníkovi. Komunikace probíhá tak, že píšeš na PayPal, oni to předají obchodníkovi, ten se k tomu vyjádří, odepíše ti, vše zase přes PP. Vím to ze své zkušenosti.
Jinak odkaz tady: https://www.paypal.com/…and-security

Mám tam docela dost, transakcí ale. Proč jsou tam tedy, hodnocení, kdy kupující přijde třeba o 452 E. A nikdo mu nepomůže a nic, nevrátí. Sám si dávám pozor, a od takových, nic neberu. Je pravda že se jedná nejvíce, o UK azbuka. Věřit tomu že Pay Pal strhne z mé karty, peníze bez mého dovolení je, stejné jako věřit že komunální volby nejsou domluvené dopředu. Ať vyhraje kdokoliv. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
19.1.20 22:03
@Dědek 66 píše:
Mám tam docela dost, transakcí ale. Proč jsou tam tedy, hodnocení, kdy kupující přijde třeba o 452 E. A nikdo mu nepomůže a nic, nevrátí. Sám si dávám pozor, a od takových, nic neberu. Je pravda že se jedná nejvíce, o UK azbuka. Věřit tomu že Pay Pal strhne z mé karty, peníze bez mého dovolení je, stejné jako věřit že komunální volby nejsou domluvené dopředu. Ať vyhraje kdokoliv. :mavam:

Nakupuji fakt hodně a asi tak 6 x za celé ty roky se objevil problém, vždy se to urovnalo v můj prospěch. Takže ze své zkušenosti. Ber, nebo nech být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat